cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla bramkarza? [Małego, profesjonalnego, itp]!

Dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla bramkarza wybrać.

Przygotowaliśmy konkretne oferty dla młodych adeptów, jak i profesjonalistów. Moją one różne ceny oraz zastosowania, dlatego mamy szczerą nadzieję, że uda Ci się dobrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki.

Oryginalny prezent dla bramkarza – piłkarski zegar

Naszą pierwszą propozycję na oryginalny prezent dla bramkarza jest specjalny piłkarski zegar. Wykonany został w solidny i estetyczny sposób. Przypadnie do gustu praktycznie każdemu miłośnikowi opisywanego dziś sportu!

Sprawdź piłkarski zegar

Kubek dla bramkarza – 5 propozycji

Odpowiednio dobrany kubek to dosyć klasyczny pomysł na podarunek. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy aż 5 propozycji tego typu. Każda z nich różni się nieco od designem, ostatnia jest personalizowana, co dodatkowo uatrakcyjni cały upominek.

Zachęcamy do rozważenia tych opcji!

Sprawdź kubek dla bramkarza nr 1

Sprawdź kubek dla bramkarza nr 2

Sprawdź kubek dla bramkarza nr 3

Sprawdź kubek dla bramkarza nr 4

Sprawdź kubek dla bramkarza nr 5 (personalizowany)

Rękawice – praktyczny prezent dla małego bramkarza

Jeżeli szukasz czegoś na praktyczny prezent dla małego bramkarza, to specjalna rękawice do uprawiania tego sportu spiszą się znakomicie!

Jeśli dany dzieciak dopiero zaczyna swoją przygodę z piłką nożną, lub też stare rękawice są już nieco nadwyrężone, to może być to niezwykle przydatny podarunek!

Sprawdź rękawice dla bramkarza

Lewitująca piłka led

Jeżeli lubisz gadżety innowacyjne i zaskakujące, to lewitująca piłka sprawdzi się świetnie. Całość działa na zasadzie poduszkowca. Jedno dotknięcie i akcesorium zacznie przemieszczać się nad podłogą.

Efekt zaskoczenia gwarantowany!

Sprawdź lewitującą piłkę LED

Brelok bramkarski – 3 propozycje

Odpowiednio dobrany brelok może być świetnym upominkiem na mniejszą okazję. Sprawdzi się również jako dodatek do głównego prezentu lub innych drobnych akcesoriów/słodyczy.

Na naszej liście umieściliśmy trzy różne propozycje. Sam zadecyduj, która z nich spodoba się danej osobie najbardziej!

Sprawdź brelok dla bramkarza nr 1

Sprawdź brelok dla bramkarza nr 2

Sprawdź brelok dla bramkarza nr 3

Personalizowana lampka bramkaraska (wiele kolorów świecenia) – 2 propozycje

Powyższe lampki stworzone z myślą o bramkarzach, z pewnością staną widocznym miejscu w pokoju danej osoby.

Ich ogromną zaletą jest możliwość zmieniania koloru w zależności od nastroju oraz pory dnia. Akcesoria dekoracyjne (o praktycznym zastosowaniu) zdecydowanie warte rozważania!

Sprawdź lampkę dla bramkarza nr 1

Sprawdź lampkę dla bramkarza nr 2

Voucher na masaż

Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu dla bramkarza na urodziny, święta lub inne okazje, to specjalny voucher na masaż lub inny zabieg powinien Cię zainteresować! Regeneracja w sporcie jest kluczowym aspektem, który w znacznym stopniu determinuje wyniki danej osoby.

Nawet jedna sesja tego typu przyniesie poprawę stanu fizycznego oraz samopoczucia bramkarza!

Sprawdź vouchery na masaże lub inne zabiegi

atrakcje „Na wodzie”

Ciekawą alternatywą do poprzedniej propozycji są różnego rodzaju atrakcje na wodzie. W ofercie poleconego sklepu znajdziesz kursy nurkowania, wycieczki jachtami, czy też wyprawy kajakowe.

Poniższa podstrona kategorii jest znakomitym miejscem do szukania udanych podarunków!

Sprawdź atrakcje „Na wodzie”

Pufa piiłka – prezent dla bramkarza

Naszą propozycją jest specjalna pufa piłka z podnóżkiem. Wylegiwanie się na tego typu akcesorium jest niezwykle wygodne i satysfakcjonujące. Idealne do odpoczynku po treningu, czy też posiadówki ze znajomymi!

Sprawdź pufa piłkę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla bramkarza. Mamy nadzieję że dzięki nam udało ci się dobrać coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzę udanych zakupów!

Może Cię to zaciekawi…🤔

Tworzymy własny produkt.

Zauważyliśmy że większość koszy prezentowych na rynku jest dosyć nudna i przede wszystkim, powtarzalna (bardzo podobna zawartość, czyli słodycze, mydełka, świeczki itp). Chcemy wprowadzić powiew świeżości do branży.

Naszym pierwszym dziełem jest box na lepszy sen. Mamy już wybrane produkty, które zgrupowaliśmy w 3 warianty cenowe (budżetowy, standard oraz premium). Są to różnorodne wyroby i akcesoria, które w realny sposób będą mogły spowodować, że ich odbiorca będzie bardziej wyspany, a co za tym idzie poprawi się jego samopoczucie, zdrowie czy też poziom energii i motywacji. Przygotowaliśmy również kilka dodatkowych upominkowych drobnostek (nawiązujących wyglądem do tematyki snu)

Nie bawimy się w “magiczną medycynę”. W boxie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty (z których w zdecydowanej większości sami korzystamy)! W przyszłości chcemy tworzyć nowe zestawy związane np z redukcją stresu, stoicyzmem, siłownią, produktywną pracą przy biurku czy też nauką języków oraz podróżami.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta koncepcja i chciałbyś w przyszłości podarować komuś (lub sobie!) lepszą jakość snu lub po prostu z chęcią sprawdzisz co “zmajstrowaliśmy”, to koniecznie zostaw nam maila!

Obiecujemy zero spamu. Za kilkanaście dni start sprzedaży boxa. Z chęcią Cię o nim powiadomimy! 🙂