cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla bramkarza? [Małego, profesjonalnego, itp]!

Dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla bramkarza wybrać.

Przygotowaliśmy konkretne oferty dla młodych adeptów, jak i profesjonalistów. Moją one różne ceny oraz zastosowania, dlatego mamy szczerą nadzieję, że uda Ci się dobrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla bramkarza – piłkarski zegar

Naszą pierwszą propozycję na oryginalny prezent dla bramkarza jest specjalny piłkarski zegar. Wykonany został w solidny i estetyczny sposób. Przypadnie do gustu praktycznie każdemu miłośnikowi opisywanego dziś sportu!

Sprawdź piłkarski zegar

Kubek dla bramkarza – 5 propozycji

Odpowiednio dobrany kubek to dosyć klasyczny pomysł na podarunek. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy 2 propozycje tego typu. Różnią się one dosyć mocno różni się designem. 2 opcja jest swego rodzaju mini grą! Pierwsza ma bardzo oryginalny kształt. Dany bramkarz z pewnością napije się z nich herbaty lub kawy.

Zachęcamy do rozważenia tych opcji!

Sprawdź kubek dla bramkarza nr 1

Sprawdź kubek dla bramkarza nr 2

Rękawice – praktyczny prezent dla małego bramkarza

Jeżeli szukasz czegoś na praktyczny prezent dla małego bramkarza, to specjalna rękawice do uprawiania tego sportu spiszą się znakomicie!

Jeśli dany dzieciak dopiero zaczyna swoją przygodę z piłką nożną, lub też stare rękawice są już nieco nadwyrężone, to może być to niezwykle przydatny podarunek!

Sprawdź rękawice dla bramkarza

Lewitująca piłka led

Jeżeli lubisz gadżety innowacyjne i zaskakujące, to lewitująca piłka sprawdzi się świetnie. Całość działa na zasadzie poduszkowca. Jedno dotknięcie i akcesorium zacznie przemieszczać się nad podłogą.

Efekt zaskoczenia gwarantowany!

Sprawdź lewitującą piłkę LED

Brelok bramkarski – 3 propozycje

Odpowiednio dobrany brelok może być świetnym upominkiem na mniejszą okazję. Sprawdzi się również jako dodatek do głównego prezentu lub innych drobnych akcesoriów/słodyczy. Znakomity do upiększenia pęku kluczy lub powieszenia w aucie.,

Na naszej liście umieściliśmy dwie różne propozycje. Sam zadecyduj, która z nich spodoba się danej osobie najbardziej!

Sprawdź brelok dla bramkarza nr 1

Sprawdź brelok dla bramkarza nr 2

Lampka z magnetycznymi kuleczkami

Ciekawe i nietypowe dekoracje do pokoju to świetny pomysł podarunkowy. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło lampki z wibrującymi magnetycznymi kuleczkami. Ten nietypowy gadżet będzie interesującym elementem w wystroju pokoju danego bramkarza. Ich wido jest dosyć interesujacy, a samo drganie kuleczek moze relaksować.

Zachęcamy do sprawdzenia tej oferty (wraz z filmikiem na podstronie produktowyej, przedstawiajacym jak działa to akcesorium).

Sprawdź lampka z magnetycznymi kuleczkami

Voucher na masaż

Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu dla bramkarza na urodziny, święta lub inne okazje, to specjalny voucher na masaż lub inny zabieg powinien Cię zainteresować! Regeneracja w sporcie jest kluczowym aspektem, który w znacznym stopniu determinuje wyniki danej osoby.

Nawet jedna sesja tego typu przyniesie poprawę stanu fizycznego oraz samopoczucia bramkarza!

Sprawdź vouchery na masaże lub inne zabiegi

atrakcje „Na wodzie”

Ciekawą alternatywą do poprzedniej propozycji są różnego rodzaju atrakcje na wodzie. W ofercie poleconego sklepu znajdziesz kursy nurkowania, wycieczki jachtami, czy też wyprawy kajakowe.

Poniższa podstrona kategorii jest znakomitym miejscem do szukania udanych podarunków!

Sprawdź atrakcje „Na wodzie”

Pufa piiłka – prezent dla bramkarza

Pufa tego typu będzie idealna po wyczerpującym treningu. Samodzielne posiedzenia lub posiadówki ze znajomymi będą w stanie wejść na nowy wyższy poziom! Jest to solidny upominek, który zostać moze z dana osobą na długie lata. Co istotne, prawie że napewno będzie często użytkowana.

Na polecanej przez nas podstronie ofertowej znajdziesz kilka wariantów kolorystycznych. Zachęcamy do wybrania najlepszego!

Sprawdź pufa piłkę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla bramkarza. Mamy nadzieję że dzięki nam udało ci się dobrać coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzę udanych zakupów!

Spis Treści