cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla bizneswoman? [Trafione podarunki]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla bizneswoman wybrać.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje, które sprawdzą się w przypadku kobiet zdobywających świat biznesu. Jedn3 z nich są dosyć humorystyczne, inne są praktyczne. Mamy nadzieję, że nasze propozycje uznasz za wartościowe, i któraś z nich zostanie wybranym przez Ciebie podarunkiem.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla bizneswoman – książkowa lampka „Bookman”

Naszą pierwszą propozycję na prezent dla bizneswoman jest książkowa lampka „bookman”. Poruszanie się w świecie biznesu to nieustanny rozwój. Wiedza to potęga, która pozwala wygrywać nad konkurencją.

Z tego też powodu akcesorium takie może okazać się niezmiernie przydatne. Całość wygląda niezwykle estetycznie oraz oryginalnie. Niezwykle praktyczny upominek!

Sprawdź książkowa lampka „Bookman”

Lampka zachód słońca lub budzik imitujący wschód słońca

Chcielibyśmy polecić dwie dosyć nietypowe lampki. Pierwsza z nich ma wymiar czysta dekoracyjny. Mowa tu o akcesorium imitującym zachód słońca. Dzięki niemu w mieszkaniu lub domu danej osoby, stworzyć można znakomity klimat.

Druga propozycja to natomiast budzik, który imituje wschodzące słońce. Budzenie się przy tego rodzaju oświetleniu wpłynie pozytywnie na jakość snu, co przełoży się na większy poziom energii, skupienie, jak i poprawę ogólnego stanu zdrowia.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronach ofertowych (szczególnie budzika wschodu słońca).

Sprawdź lampkę zachód słońca

Sprawdź budzik imitujący wschód słońca

Kostka decyzyjna – śmieszny prezent dla bizneswoman

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent dla bizneswoman, to taka kostka decyzyjna spisze się znakomicie. Dana osoba będzie mogła (w humorystyczny sposób) losować swoją kolejną decyzję, którą podejmuje w świecie biznesu. Drobne akcesorium, które z pewnością nie raz wywoła uśmiech na twarzy danej osoby.

Sprawdź kostkę decyzyjną

Personalizowana kryształowa statuetka 3d – 2 propozycje

Jeżeli szukasz nieco bardziej ekskluzywnego podarunku, to kryształowa statuetka 3D spisze się znakomicie. Są to personalizowane akcesoria, dlatego też możesz dostosować powyższe propozycje, stworzyć własną od zera lub też zdecydować się na inną ofertę, w znakomitym sklepie kryształy 3D.

Upominki warte uwagi!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d „wykres”

Sprawdź kryształową statuetkę 3d „orzeł”

Masażysta oczu, szyi lub stóp

Poruszanie się w świecie biznesu to nieustanna presja i stres. Warto więc zadbać o odpowiednie samopoczucie, poprzez różnego rodzaju nawyki oraz akcesoria.

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci specjalne masażery. Na naszej liście umieściliśmy masażer do oczu, szyi oraz stop. Rozmasowanie tych części ciała z pewnością dostarczą nieco ulgi. Nasze ciało połączone jest z naszym umysłem, dlatego też oprócz samego rozluźnienia danego miejsca, dana osoba z pewnością poczuje się bardziej odprężona.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronach ofertowych.

Sprawdź masażer do oczu

Sprawdź masażer do szyi

Sprawdź masażer do stóp

Personalziowany notatnik z długopisem – 2 propozycje

Nieco bardziej klasycznym upominkiem będzie notatnik z długopisem. Obydwie rzeczy są personalizowane, dlatego dostosować je możesz pod daną osobę. Używanie tak dobranego zestawu, z pewnością dostarczy masę satysfakcji a sam notes okaże się niezwykle przydatny podczas codziennej pracy!

Sprawdź notatnik z długopisem nr 1

Sprawdź notatnik z długopisem nr 2

Długopis z dowolnym grawerem

Eleganckim prezentem dla bizneswoman może być długopis z dowolnym grawerem, szanowanej marki „Parker”. W tym miejscu chcielibyśmy polecieć Ci propozycję imitującą złoto, jednak w polecanym przez nas w sklepie „ale upominek” znajdziesz o wiele więcej prezentów tego typu.

Zachęcamy do ich sprawdzenia, jak i personalizacji

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Voucher na masaż lub inny zabieg

Jeżeli lubisz prezenty z kategorii przeżycia, to voucher na masaż lub inne zabieg, spisze się znakomicie. Jak już wspominaliśmy, obracanie się w środowisku biznesowym wiąże się z nieustannym stresem.

Z tego też powodu udanie się na relaksujący masaż może mieć niezwykle pozytywny wpływ na samopoczucie, jak i produktywność danej kobiety. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert na podstronie poniżej.

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Prezent „W powietrzu”

W tym przypadku chcielibyśmy polecić Ci podarunek, który z pewnością dostarczy masę adrenaliny i zostanie zapamiętany na długo.

Chodzi nam o „prezenty w powietrzu”. Podzielić je można na dwie główne kategorie. Pierwsze z nich to loty widokowe, które pozwolą na podziwianie pięknych widoków takich jak Tatry, Bałtyk lub też duże miasta.

Dla osób nieco odważniejszych, znajdziesz też skoki na bungee, ze spadochronu, wejściówki do tuneli aerodynamicznych itp. Sam zadecyduj, która z tych opcji spisze się lepiej

Sprawdź prezent „W powietrzu”

Gigantyczny kieliszek do wina

Każdy z nas potrzebuje czasami pewnego rodzaju odcięcia się od rzeczywistości i zrelaksowania się ze znajomymi, czy też samodzielnie, w domowym zaciszu.

Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy gigantyczny kieliszek do wina. Na co dzień będzie znakomitą dekoracjach, a w niektórych chwilach może okazać się niezwykle przydatny!

Sprawdź gigantyczny kieliszek do wina

Deska na wannę – oryginalny prezent dla bizneswoman

Nasze ostatnią propozycją jest specjalna deska na wannę. Dzięki takiemu akcesorium zwykła kąpiel stanie się niezwykle przyjemnym rytuałem.

Na desce umieścić można świeczki, mydełko, ulubioną książkę i wiele więcej. Całość wykonana jest w estetyczny sposób, dlatego z pewnością wpasuje się wystrój danego domu lub mieszkania. Zachęcamy do sprawdzenia tej opcji.

Sprawdź deska na wannę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla bizneswoman. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów.

Spis Treści