cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla bibliotekarki lub bibliotekarza? [Sprawdź]

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla bibliotekarki lub bibliotekarza wybrać.

Poniżej znajdziesz listę z konkretnymi propozycjami, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Staraliśmy się dobierać je tak, aby każdy był w stanie dobrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla bibliotekarki – srebrne zakładki do książek personalizowane

Na pierwszy ogień idą personalizowane srebrne zakładki do książek. Chcielibyśmy polecieć Ci model piórko oraz koniczynka. Nanieść na nie możesz dowolny grawer.

Edycji podlega także pudełko, na którym umieścić możesz piękne życzenia. Zaznaczanie lektury przy pomocy takiego akcesorium, sprawi że będzie że cała sesja czytania, będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej satysfakcjonująca!

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „piórko”

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „koniczynka”

Podstawka pod książki – prezent dla bibliotekarza

Czytając książkę bardzo często trzymamy szuję w dosyć nietypowej pozycji. Aby rozwiązać to problem, zachęcamy do sprawdzenia specjalnej drewnianej podstawki pod książki.

Umożliwia ona czytanie w wygodniejszy i zdrowszy sposób. Całość wygląda naprawdę ładnie. Umieszczenie swojej lektury na takiej podstawce, będzie niezwykle satysfakcjonujące. Jest to także znakomity element dekoracyjny!

Sprawdź podstawka pod książki

Kubek w sweterku XXL

Mało jest rzeczy tak odprężających, jak spokojny wieczór spędzony przy fascynującej książce oraz cieplutkiej kawie, herbacie lub kakale.

Dlatego też naszą propozycją na prezent dla bibliotekarki jest kubek w sweterku XXL. Materiał na naczyniu przywodzi na myśl bardzo miłe świąteczne (i cieplutkie) odczucia.

Sam rozmiar pozwoli na delektowanie się naprawdę dużą ilością napoju. W sam raz dla każdej bibliotekarki do pracy, jak i do domu!

Sprawdź kubek w sweterku XXL

Podgrzewacz do kawy i herbaty

Jeżeli bibliotekarka lubi delektować się kawą lub herbatą przez dłuższy czas, to powinieneś zainteresować się specjalnym podgrzewaczem do kubków. Dzięki niemu dana osoba, będzie w stanie utrzymać odpowiednią temperaturę swojego napoju przez dłuższy czas!

Całość wykonana jest w estetyczny i solidny sposób. Jesteśmy przekonani, że sprawować się będzie przez długie lata!

Sprawdź podgrzewacz do kawy i herbaty

Fotelowy pomocnik

Aby jeszcze bardziej umilić sesję czytania lub też oglądania ulubionego serialu/filmu, zachęcamy do zakupu „fotelowego pomocnika”.

Umieścisz tam można różnego rodzaju piloty, przekąski, jak i samą książkę. Niezwykle wygodny w użyciu. z pewnością umili wieczory poświęcone na leniuchowanie!

Sprawdź fotelowy pomocnik

Filiżanka kotek z talerzykiem – pomysł na prezent dla bibliotekarki

Jeżeli dana osoba lubi zwierzątka oraz urocze przedmioty, to znakomitym pomysłem na prezent dla bibliotekarki, będzie filiżanka kotek z talerzykiem. Całość jest naprawdę słodka oraz ma niezwykle praktyczne zastosowanie.

Jedzenie ulubionego ciastka do kawki, będzie teraz jeszcze łatwiejsze!

Sprawdź filiżanka kotek z talerzykiem – pomysł na prezent dla bibliotekarki

Voucher na masaż

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci prezent z kategorii przeżycia. Voucher na masaż pozwoli na odprężenie „głowy”, jak i całego ciała.

W ofercie polecanego sklepu znajdziesz wiele ciekawych propozycji. Zachęcamy do sprawdzenia masaży tajskich, które pozwolą na zapoznanie się z egzotyką!

Sprawdź voucher na masaż

Voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Niezwykle ekscytującym podarunkiem, będzie voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii. Takie wydarzenie kulturalne może być naprawdę interesujące i rozwijające.

Kto wie, być może dana osoba będzie w stanie mogła zobaczyć spektakl na podstawie swojej ulubionej książki.

W ofercie polecanego sklepu znajdziesz również wyjścia do teatru połączone z kolacją. Możesz być przekonany, że taki wieczór zostanie zapamiętany na naprawdę długo!

Sprawdź voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Kubek dla bibliotekarki – 3 propozycje

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci nieco bardziej klasyczne upominki. Mowa tu o specjalnych dedykowanych kubkach dla bibliotekarki.

Każdy z nich różni się stylem jak i wykonaniem, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego. Naszym faworytem jest pierwsza propozycja, jednak i pozostałe z pewnością znajdą swoich fanów!

Sprawdź kubek dla bibliotekarki nr 1

Sprawdź kubek dla bibliotekarki nr 2

Sprawdź kubek dla bibliotekarki nr 3

Koszulka dla bibliotekarki – 2 propozycje

Kolejnymi klasycznymi propozycjami na naszej liście, są specjalne dedykowane ksozulki, dla opisywanego dziś zawodu. Taki t-shirt ubrać można do pracy, domu, jaki podczas wyjść na miasto. Wszystko zależy od preferencji osoby obdarowanej prezentem. Zachęcamy do sprawdzenia tych propozycji, jak i innych podobnych na podstronie ofertowej!

Sprawdź koszulkę nr 1

Sprawdź koszulkę nr 2

Zestaw do stworzenia świec

Odpowiednie świeczka potrafi zbudować naprawdę niesamowity odprężający klimat. Całość może być jeszcze przyjemniejsza, jeżeli wykona się je własnoręcznie. Z tego też powodu, na naszej liście zabraknąć nie mogło specjalnego zestawu do tworzenia świec sojowych.

Ich wytwarzanie z pewnością da masę frajdy (tak samo jak późniejsze używanie). Więcej szczegółów poznasz, klikając w link poniżej!

Sprawdź zestaw do stworzenia świec

Gigantyczny kieliszek do wina – śmieszny prezent dla bibliotekarki

Naszą ostatnią propozycją na śmieszny prezent dla bibliotekarki, jest gigantyczny kieliszek do wina z humorystycznym grawerem. Wskazuje on ilość wina na dobry dzień, zły dzień, jak i stan kiedy już nic nas nie obchodzi.

Całość wyglądać będzie znakomicie w salonie lub kuchni danej osoby oraz z pewnością nie raz zostanie użyta ;).

Sprawdź gigantyczny kieliszek do wina

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla bibliotekarki oraz bibliotekarza. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych propozycji, jak i znakomitych sklepów z których pochodzą. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści