cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla barmana? [Na urodziny, święta itp]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla barmana wybrać.

Przygotowaliśmy naszym zdaniem najciekawsze propozycje, która sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszym wpisie.

Zachęcamy również do zobaczenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Elegancki prezent dla barmana – papierośnica ze skóry

Naszą pierwszą propozycją na elegancki prezent dla barmana jest specjalna papierośnica ze skóry. Wiele osób wykonujących ten zawód, pali. Z tego też powodu upominek ten może być niezwykle trafiony.

Sięganie po papierosa z takiego akcesorium, spowoduje że dana osoba poczuje się niczym prawdziwy arystokrata!

Sprawdź papierośnice ze skóry

spinki do mankietów Butelka Whisky

Spinki do mankietów to drobne, jednak niezwykle istotne elementy garderoby każdego mężczyzny. Są idealne do podkreślenia swojej pasji lub też zawodu.

Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło spinek przypominających butelki whisky. Jest to dosyć humorystyczny upominek, który z pewnością może się przydać!

Sprawdź spinki do mankietów butelka whisky

Kielon lub szklanka czaszka

Jeżeli szukasz czegoś na oryginalny prezent dla barmana, to kielon lub szklanka czaszka spiszą się znakomicie.

\Pierwszy z nich wygląda naprawdę zjawiskowo i z pewnością zaskoczy daną osobę.

Ciekawą rzeczą w drugiej propozycji jest nabój, który umieszczony został w szklance. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tych upominków!

Sprawdź kielon czaszka

Sprawdź kuloodporną szklankę czaszka

Kufel siłacza lub hantel

Jeżeli dany mężczyzna lubi uraczyć się dobrym piwkiem, to z pewnością powinieneś zainteresować się specjalnymi kuflami. Jest to opcja dla tych, którzy interesują się również sportem.

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci model siłacza oraz hantel. Sam zadecyduj, który z nich spodoba się danemu człowiekowi bardziej!

Sprawdź kufel siłacza

Sprawdź kufel hantel

Probówki do drinków – śmieszny prezent dla barmana

Naszą kolejną propozycją na śmieszny prezent dla barmana są specjalne probówki do drinków. Picie trunków z takich naczyń, z pewnością dostarczy masę satysfakcji. Idealne na różnego rodzaju imprezy, jak i samodzielny relaks!

Sprawdź probówki do drinków

Kielich umarłych, rycerza lub króla

Jeżeli chcesz aby dana osoba poczuła ciekawy średniowieczny klimat, to z pewnością powinien zainteresować się tymi trzema kielichami. Mowa to modelu umarłych, rycerza oraz króla.

Będzie to znakomity element dekoracyjny, a samo picie pysznego winka z takiego akcesorium, będzie niezwykle ciekawym doświadczeniem!

Sprawdź kielich umarłych

Sprawdź kielich rycerza

Sprawdź kielich króla

Ekskluzywna zapalniczka Zippo

Jest to kolejna opcja dla osób palących. Mowa tu o specjalnej ekskluzywnej zapalniczce „Zippo”. Marka ta jest niezwykle szanowana, Charakteryzuje się swoją elegancją oraz solidnością wykonania.

W ofercie polecanego sklepu znajdziesz o wiele więcej produktów tego typu. Zdecydowanie warto je sprawdzić!

Sprawdź ekskluzywną zapalniczkę „Zippo”

Degustacje jedzenia i alkoholi

Jeżeli lubisz dawać podarunki typu „przeżycia”, to voucher na degustację jedzenia i alkoholi spisze się znakomicie. Na poniższej podstronie ofertowej znajdziesz wiele ciekawych degustacji w winnicach, teatrach i nie tylko.

Możesz być przekonany, że wyjście na ciekawe śniadanie czy kolację zostanie zapamiętana na długo!

Sprawdź degustacje jedzenia i alkoholi

Karafka globus, diament lub beczka

Kolejnymi akcesoriami związanymi z alkoholem na naszej liście, są specjalne karafki. Mowa tu o globusie, diamencie oraz beczce.

Każda z opcji ma swoje zalety. Naszym faworytem jest naczynie przypominająca ziemię, czyli karafka globus, która posiada wewnątrz szklaną starannie wykonaną żaglówkę. Dwie pozostałe opcje również znajdą swoich fanów!

Sprawdź karafkę globus

Sprawdź karafkę diament

Sprawdź karafkę beczka

Opaska do spania – zwykła lub muzyczna

Praca barmana bardzo często wiąże się z nocnymi zmianami. Aby światło nie utrudniało odsypiania nocki warto jest zainwestować w solidną maskę na oczy.

W tym momencie w tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci opcję śmieszną z dosyć interesującym napisem, jak i specjalną muzyczną maskę, dzięki której dana osoba będzie mogła słuchać relaksującej muzyki!

Sprawdź śmieszną opaskę do spania

Sprawdź muzyczną opaskę do spania

Zestaw do czyszczenia butów

Praktycznie każdy mężczyzna wie jak ważnym jest zadbanie o czystość swojego obuwia. Z tego też powodu w naszym poradniku zabraknąć nie mogło zestawu do czyszczenia butów.

Ten niezwykle praktyczny prezent dla barmana na urodziny czy też święta, posiada wiele przydatnych akcesoriów oraz zapakowany został do niezwykle estetycznego futerału, Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź zestaw do czyszczenia butów

Zestaw do golenia

Barmana to zawód, w którym trzeba prezentować się całkiem dobrze. Wszystko za sprawą ciągłego kontaktu z ludźmi. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy specjalny zestaw do golenia.

Oprócz funkcji czysto praktycznych będzie to również znakomity element dekoracyjny, który z pewnością upiększy daną łazienkę.

Sprawdź zestaw do golenia,

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla barmana. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści