cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla baristy? [Zestaw, kurs, gadżety itp]!

W dzisiejszym artykule doradzimy ci jaki prezent dla baristy wybrać.

Przygotowaliśmy różnego rodzaju oferty, które sprawdzą się w przypadku urodzin, świąt, jak i każdej innej okazji. Staraliśmy zachować się odpowiednią różnorodność tak abyś w niezależnie od preferencji oraz budżetu był w stanie znaleźć coś odpowiedniego.

Naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak

  • śmieszny prezent dla baristy na święta, pod choinkę,
  • praktyczny prezent dla baristy na urodziny,
  • kurs baristy prezent warszawa (oraz inne miasta),
  • oryginalny prezent dla baristki,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla baristy – podgrzewacz do kawy/herbaty

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla baristy jest podgrzewacz do kawy lub herbaty. Ta trafiona propozycja sprawdzi się jeżeli dana osoba robi różnego rodzaju rzeczy przy biurku. Możliwość otrzymania ulubionego napoju w odpowiedniej wysokiej temperaturze przez dłuższy czas z pewnością zostanie doceniona.

Niezwykle przydatny gadżet!

Sprawdź podgrzewacz do kawy/herbaty

Skarpetki Latte – Śmieszny prezent dla baristy

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci śmieszny prezent dla baristy. Są to skarpetki przypominające kawę latte. Wszystko za sprawą odpowiednich wzorów, kolorów, jak i opakowania. Idealnie na święta oraz urodziny. Jesteśmy przekonani, że dana osoba uśmiechnie się na widok takiego upominku, który jest niezwykle trafiony!

Sprawdź skarpetki Latte – śmieszny prezent dla baristy

Zestaw baristy prezent

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci zestaw baristy na prezent. Sprawdzi się w przypadku osób początkujących lub chcących wejść w ten zawód.

Całość zawiera kilkanaście ciekawych wzorów, które czyści się bardzo łatwo. Więcej szczegółów znajdziesz na podstronie ofertowej. Niezwykle przydatna oraz trafiona propozycja!

Sprawdź zestaw baristy prezent

Bomby kawowe do kąpieli

Podarunkiem, który z pewnością pozwoli się zrelaksować, są bomby kawowe do kąpieli. Pachnąca i przygotowana pod relaks wanna jest niezwykle przyjemnym widokiem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Takie kilkugodzinne przesiadywanie w wodzie potrafi być znakomitym resetem psychicznym. Zapach i kształt kawy bezpośrednio nawiązuje do zawodu danej osoby. Taka trafność z pewnością zostanie doceniona!

Sprawdź bomby kawowe do kąpieli

Kurs baristy prezent – Warszawa oraz inne lokalizacje

Tym razem chcielibyśmy polecieć Ci kurs baristy na prezent. Dostępny jest w Warszawie oraz innych lokalizacjach. Ponownie jest to opcja dla osób początkujących w tym zawodzie lub dopiero chcących się w niego wdrożyć.

Podczas takiej aktywności dana osoba z pewnością nauczy się wielu niezwykle przydatnych i niezbędnych umiejętności! Zachęcamy do wejścia i sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź kurs baristy prezent – warszawa oraz inne lokalizacje

Poduszka herbatnik

Poduszka herbatnik to niezwykle estetycznie wykonany gadżet. Wpasuje się w zdecydowaną większość wystrojów, a jak wiadomo herbatniczki w znakomity sposób pasują do kawy lub herbaty.

Upominek, który z pewnością zostanie położony w widocznym miejscu!

Sprawdź poduszkę herbatnik

Zestaw poduszka + skarbonka

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci trzy zestawy, poduszki oraz skarbonki. Wszystkie nawiązują do zawodu baristy.

Skarbonkę można wykorzystać do zbierania napiwków, jak i w domu do oszczędzania na różnego rodzaju przyjemności.

Poduszka natomiast nieraz umożliwi ucięcie sobie znakomitej drzemki, a dodatkowo będzie znakomitą dekoracją!

Sprawdź zestaw nr 1

Sprawdź zestaw nr 2

Sprawdź zestaw nr 3

Śmieszny kubek dla baristy – 2 propozycje (personalizowane)

Kolejnymi trafionymi upominkami są specjalne kubki dla baristy. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci dwie propozycje.

Obydwie wykonane są w estetyczny sposób i przypadną do gustu praktycznie każdemu. Wszystko za sprawą eleganckiego i minimalistycznego stylu. Są one również personalizowane, dlatego umieścisz tam imię danej osoby!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Kubek termiczny z wyświetlaczem

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest personalizowany kubek termiczny z wyświetlaczem. Możliwość zobaczenia jaką temperaturę ma nasz napój, z pewnością zostanie doceniona. Tak samo jak dostosowanie napis pod daną osobę.

Niezwykle praktyczna oraz oryginalna opcja!

Sprawdź kubek termiczny z wyświetlaczem

Zestaw z „Piękna i Bestia”

Tym razem mamy coś dla baristek!

Zestaw filiżanki oraz dzbanka z bajki bajki „Piękna i Bestia” z pewnością cieszy każdego miłośnika produkcji Disneya. Trudno jest przejść obojętnie obok takiej dekoracji.

Picie herbaty lub kawy z takiego zestawu z pewnością wystarczy masę radości!

Sprawdź zestaw z „Piękna i Bestia”

Kubek w sweterku XXL – oryginalny prezent dla baristy

Niezwykle oryginalnym prezentem dla baristy, będzie kubek w sweterku XXL. Umożliwi on wlanie naprawdę dużej ilości napoju. Sam sweterek pozwoli przez dłuższy czas utrzymać temperaturę oraz zbuduję niezwykle miły i przyjemny klimat.

Idealny na jesienny lub zimowy wieczór!

Sprawdź kubek w sweterku XXL

Coffemachine – kubek i dripper

Kubek i dripper do kawy to niezwykle estetycznie wykonane akcesoria, które umożliwiają parzenie jej nieco w bardziej nietypowy sposób. Jak przebiega ten proces, przeczytasz na podstronie ofertowej.

Może być to ciekawa odskocznia dla klasycznego przygotowania kawy. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia tego gadżetu!

Sprawdź coffemachine – kubek i dripper

Kawiarka

Kawiarka to niezwykle przydatne oraz eleganckie akcesorium. W kuchni i prezentować będzie się znakomicie, a dodatkowo przygotowanie odpowiedniego napoju przy jej użyciu, może być niezwykle satysfakcjonująca. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź kawiarkę

Kawowe plakaty – prezent dla baristy

Naszymi ostatnimi propozycjami są specjalne dedykowane plakaty związane z kawą. Powiesić je można w miejscu pracy, jak i w domu. Chcielibyśmy polecić jej trzy konkretne propozycje, jednak w poniższym sklepie znajdziesz o wiele więcej obrazów, plakatów i fototapet z tym motywem.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia dostępnych opcji!

Sprawdź plakat nr 1

Sprawdź plakat nr 2

Sprawdź plakat nr 3

Sprawdź więcej kawowych plakatów

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla baristy. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści