cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla barbera? [Propozycje na każdą okazję!]

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent dla barbera wybrać.

Przygotowaliśmy wiele trafnych propozycji, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Pochodzą one z kilku sklepów oraz mają różne zastosowanie i symbolikę. Mamy nadzieję, że dzięki nam znajdziesz coś odpowiedniego!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Śmieszny prezent dla barbera – Lampki lub bombki do brody

Naszymi pierwszymi propozycjami na śmieszny prezent dla barbera są lampki lub bombki do brody. Gadżety te z pewnością wywołają uśmiech na twarzy danej osoby. Jest to dosyć drobny upominek, który sprawdzi się na mniejsze okazje lub jako dodatek do głównego prezentu. Akcesoria w sam raz na imprezę! Zachęcamy do ich sprawdzenia

Sprawdź lampki do brody

Sprawdź bombki do brody

Fajny prezent dla barbera na urodziny – awaryjne bokobrody

Kolejnymi imprezowymi gadżetami dla barbera na naszej liście, są „bokobrody” w trzech kolorach. Dzięki nim dana osoba będzie mogła chodzić na różnego rodzaju ciekawe przebierane imprezy. Tak samo jak w poprzednim przypadku, jest to dosyć drobny upominek, dla wszystkich osób które szukają czegoś budżetowego.

Sprawdź fajny prezent dla barbera – awaryjne bokobrody

Innowacyjny fartuch do golenia brody – 2 propozycje

Trafnym i przydatnym podarunkiem dla barbera, będzie specjalny fartuch do golenia brody. Chcielibyśmy polecić Ci aż dwie propozycje. Czymś co wyróżnia je na tle innych klasycznych akcesoriów tego typu są przyssawki, które można doczepić do ściany lub lustra.

Dzięki nim włosy z brody nie będą rozrzucone przy miejscu golenia, a spadną na fartuch. Sprzątanie po goleniu stanie się o wiele szybsze i przyjemniejsze.

Sprawdź innowacyjny biały fartuch do golenia brody

Sprawdź innowacyjny biały fartuch do golenia „brodometr”

multitool do brody

Niezwykle ciekawą propozycją na gadżet dla barbera jest multitool do brody. Te akcesorium, przypominające mężczyznę w okularach z brodą i wąsami posiada wiele zastosowań takich jak:

  • Grzebień do Brody,
  • Narzędzie do czyszczenia paznokci,
  • Pilniczek do Paznokci,
  • Płaski Śrubokręt,
  • Otwieracz do kapsli.

Drobny i niezwykle praktyczny upominek o znakomitym designie!

Sprawdź gadżet dla barbera – multitool do brody

Personalizowana statuetka 3d – oficjalny i elegancki prezent dla barbera

Jeżeli szukasz nieco bardziej eleganckiego i oficjalnego podziękowania dla barbera, to z pewnością powinna zainteresować się personalizowana kryształowa statuetka 3D. Jest to jeden z najczęściej kupowanych produktów, które polecamy na naszym blogu. Powyższa statuetka przeznaczona jest dla fryzjerek, jednak napis znajdujący się na niej można dowolnie dostosowywać (np pod barbera).

Zachęcamy do sprawdzania tej oferty jak i innych w znakomitym sklepie kryształy 3D!

Sprawdź personalizowana statuetka 3d – oficjalny i elegancki prezent dla barbera

Personalizowana zapalniczka TASMAN

Jeżeli twój znajomy lub bliski barber pali, to powinna zainteresować Cię propozycja w postaci personalizowanej zapalniczki TASMANN, na którą można nanieść dowolny grawer. Jest to szczególnie dobra opcja na prezent dla chłopaka barbera. Dzięki takiemu akcesorium, będziesz w stanie przekazać mu jak bardzo jest dla ciebie ważny.

Po więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową świetnego sklepu ale upominek!

Sprawdź personalizowana zapalniczka TASMAN

Kubek dla barbera – 3 propozycje

Jeżeli szukasz nieco bardziej klasycznej propozycji to z pewnością powinien zainteresować Cię dedykowany kubek dla barbera. Chcielibyśmy polecieć aż trzy propozycje. Sam zadecyduj, która z nich sprawdzi się najlepiej. Pierwsza z pewnością jest najbardziej uniwersalna. Druga ma nieco humorystyczny wydźwięk. Trzecia natomiast należy do tych najbardziej pomysłowych i artystycznych.

Wybierz tą, która twoim zdaniem najbardziej spodoba się danej osobie (lub kup wszystkie 3)!

Sprawdź kubek dla barbera nr 1

Sprawdź kubek dla barbera nr 2

Sprawdź kubek dla barbera nr 3

Kawa ziarnista „Barbera” dla barbera

W tym przypadku mamy do czynienia z podarunkiem, który jest humorystyczny w dosyć nieoczywisty sposób. Jest to brazylijska kawa ziarnista o nazwie „Barbera”. Oczywiście nazwa nie nawiązuje bezpośrednio do osób wykonujących zawód męskiego fryzjera. Jednak zbieg okoliczności jest dosyć ciekawy i sprawdzi się jako upominek dla opisywanej dziś osoby.

Sprawdź kawę ziarnista „Barbera” dla barbera

Karafk globus lub beczka

„Barber Shopy” nieodłącznie kojarzą się z dobrym whisky. Dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogło karafki globus ze szklankami oraz karafki beczki. Są to bestsellery sklepu „Ministerstwo Gadżetów”. Tak eleganckie i oryginalne akcesoria sprawią, że picie ulubionego trunku stanie się małym niezwykle przyjemnym rytuałem.

Karafki są idealne na imprezy, jednak sprawdzą się także znakomicie w przypadku samodzielnych posiedzeń. Na co dzień zdobić będą dom danej osoby!

Sprawdź karafkę globus ze szklankami

Sprawdź karafkę beczka

Kamienne kostki chłodzące do drinków – gadżet dla barbera

Ciekawym dodatkiem do poprzednich propozycji (lub tańszą alternatywą) są kamienne kostki chłodzące do drinków. Te znakomicie wyglądające akcesoria z pewnością nieraz przydadzą się podczas szykowania ulubionego drinka. Świetne na imprezę, jak i wieczorne relaksy. Po więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na stronę ofertową!

Sprawdź Kamienne kostki chłodzące do drinków – gadżet dla barbera

Elektryczny pojemnik na lunch – praktyczny podarunek dla barbera na święta (i nie tylko!)

Nie każdy ma możliwość zjedzenia w swoim miejscu pracy ciepłego posiłku. Dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić elektryczny pojemnik na lunch, który będzie znakomitym praktycznym prezentem dla barbera. Przy pomocy zwykłego kabla USB można podgrzać posiłek przygotowany w domu.

Całość wykonana jest w solidny oraz bezpieczny sposób, tak aby służyć danej osobie długimi latami. Po więcej szczegółów technicznych, zachęcamy do wejścia na stronę ofertową!

Sprawdź elektryczny pojemnik na lunch – praktyczny podarunek dla barbera

Zestaw do czyszczenia obuwia

Barber to osoba, która (zazwyczaj) dba o siebie. Jesteśmy przekonani, że w tym zawodzie gdzie tak ważny jest zmysł estetyczny, twój bliski lub znajomy z lubi wyglądać schludnie i czysto. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy zestaw do czyszczenia obuwia.

Zawiera on niezwykle przydatna akcesoria, które zapakowane są w bardzo estetyczny futerał. Całość stworzona została z myślą o byciu prezentem, dlatego też wygląda znakomicie. Zachęcamy do zakupu tej przydatnej opcji!

Sprawdź zestaw do czyszczenia obuwia

ekskluzywny Zestaw do golenia

Znakomitym pomysłem na prezent dla początkującego barbera, będzie ekskluzywny zestaw do golenia. Ten elegancki podarunek, ma niezwykle praktyczne zastosowanie, a dodatkowo upiększy każdą łazienkę, w której się znajdzie!

Wszystkie akcesoria wykonane są w niezwykle solidny i przyjemny dla oka sposób. Możesz być przekonana, że dana osoba podziwiać będzie tak dobrze dobrany produkt!

Sprawdź ekskluzywny zestaw do golenia

stojak na pędzle do golenia w kolorze skorupy żółwia

Naszą ostatnią propozycją na dzisiejszej liście jest stojak na pędzle do golenia w kolorze skorupy żółwia. Te drobne i niezwykle eleganckie akcesorium wpasuje się w zdecydowaną większość wystrojów. Spodoba się szczególnie osobom, które lubią styl retro/klasyczny.

Taki element dekoracyjny z pewnością ułatwi układanie pędzli składny sposób. Zachęcamy do sprawdzenia tego upominku jak i innych znakomitym sklepie „For Him”, który specjalizuje się w prezentach dla mężczyzn.

Sprawdź stojak na pędzle do golenia w kolorze skorupy żółwia

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla barbera. Mamy nadzieję, że któraś z nich stanie się wybranym przez ciebie podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści