cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla akwarysty? [Najlepsze dla miłośnika ryb]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla akwarysty wybrać.

W naszym w naszym artykule znajdziesz konkretne oferty które swoim designem jaki zastosowaniem wpasują się w opisywane dziś hobby. Mamy nadzieję że dzięki nam uda ci się znaleźć coś odpowiedniego lub przynajmniej solidnie zainspirujesz się w dalszych poszukiwaniach.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania wykrzykników

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Śmieszny prezent dla akwarysty – klapki ryby lub rekiny

Naszymi pierwszymi propozycjami na śmieszny prezent dla akwarysty są specjalne klapki ryby lub rekiny. Swoim nietypowym designem nawiązują do morskiej tematyki. Z pewnością nie raz wywołają uśmiech na twarzy różnych osób oraz będą wykorzystywane w praktyce!

Sprawdź klapki ryby

Sprawdź klapki rekiny

Zestaw toreb na zakupu – praktyczny prezent dla miłośnika ryb

Naszą propozycją na praktyczny prezent dla miłośnika ryb jest specjalny zestaw toreb na zakupy. Czymś co sprawia, że upominek ten znalazł się na naszej liście, jest design w kształcie ryby.

Otaczanie się akcesoriami, które przypominają nam hobby które kochamy, z pewnością dostarczy masę przyjemności!

Sprawdź zestaw toreb na zakupy

foremki do lodu rybki

Kolejnym drobnym upominkiem na naszej liście, są specjalne foremki do lodu „rybki”. Picie ulubionego drinka lub napoju z takim chłodzeniem, z pewnością ucieszy każdego fana akwarystyki!

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej opcji.

Sprawdź foremki do lodu rybki

Piórnik ryba (lub zwykłe etui)

Jeżeli dana osoba uczęszcza jeszcze do szkoły lub na studia, to piórnik ryba z pewnością się przyda.

To ciekawe akcesorium ma bardzo nietypowy wygląd. Może sprawdzić się również jako drobny element dekoracyjny oraz schowek na różne inne drobiazgi (nie tylko o kredki i długopisy).

Sprawdź piórnik ryba (lub zwykłe etui)

Śpiewająca ryba „billy bass”

Śpiewająca byli ryba „Billy Bass” to klasyk w krajach takich jak Wielka Brytania oraz Stany Zjednoczone. Po wykryciu ruchu, zaczna ona śpiewać kultową piosenkę „I Will Survive”.

Czujnik oczywiście można wyłączyć, jeżeli danej osobie po jakimś czasie znudzi się tego typu atrakcja. Niezwykle humorystyczna propozycja!

Sprawdź śpiewająca ryba „Billy Bass”

Wieloryb krajarka do jajek

Wieloryb nie jest co prawda rybą, jednak upominek nawiązuje bezpośrednio do morskiej tematyki. Z tego to z powodu naszej liście skusiliśmy się na umieszczenie specjalnej krajarki do jajek w kształcie tego zwierzęcia.

Na co dzień wyglądasz będzie znakomicie w każdej kuchni oraz z pewnością nie raz znajdzie swoje praktyczne zastosowanie!

Sprawdź wieloryb krajarka do jajek

Karafka ryba z dowolnym grawerem

Naszą propozycją na oryginalny prezent dla akwarysty na urodziny (lub dowolną inną okazję) jest specjalna karafka ryba. Umieścić na niej można dowolny grawer, dlatego nie przejmuj się tym, że ten widoczny na obrazku przeznaczony jest dla wędkarzy!

Sprawdź karafkę rybę z dowolnym grawerem

Figurka rybki z kryształkiem – elegancki prezent dla akwarysty

Jeżeli szukasz czegoś na elegancki prezent dla akwarysty, to powyższa figurka rybek z kryształkiem spisze się znakomicie!

Będzie to drobny element dekoracyjny, który jednak w znacznym stopniu jest w stanie upiększyć dane pomieszczenie. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź figurkę rybek z kryształkiem

Lampki akwarium z meduzami – 2 propozycje

Lampki ze sztucznymi meduzami, z pewnością będą wyglądać niezwykle nietypowo. Ich ogromną zaletą jest możliwość zmieniania koloru świecenia. Sam zadecyduj, który z tych modeli spodoba się danej osobie bardziej!

Sprawdź lampkę z meduzami nr 1

Sprawdź lampkę z meduzami nr 2

Kubek dla akwarysty – 3 propozycje

Jeżeli szukasz bardziej klasycznego podarunku, to specjalne dedykowany kubek dla akwarysty będzie wręcz idealny!

Posiadają one estetyczne oraz trafione obrazki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy danej osoby. Picie ulubionego napoju z takiego naczynia dostarczy masę przyjemności!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Poradniki akwarystyczne – 3 propozycje

Jeżeli dana osoba zaczyna swoją pasję w akwarystyce, to powyższe poradniki z pewnością przypadną jej do gustu. Więcej szczegółów na temat treści, znajdziesz na podstronach ofertowych.

Tego typu przydatne upominki mogą pomóc wznieść wiedzę w tej dziedzinie, na nowy wyższy poziom.

Sprawdź poradnik akwarystyczny „Rośliny w Akwarium”

Sprawdź poradnik akwarystyczny „Jak Zostać Akwarystą”

Sprawdź poradnik akwarystyczny „Akwarium Moja Pasja”

Krawat w rybki – oryginalny prezent dla akwarysty

Naszą ostatnią propozycją jest krawat w rybki. Ten element garderoby jest świetny do podkreślenia swojej pasji lub też zawodu.

Wykonany jest jednak w minimalistycznym stylu i z pewnością nie można uznać go za przesadnie krzykliwy. Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się tą ofertą!

Sprawdź krawat w rybki

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla akwarysty. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękuję za uwagę i życzymy zakupów!

Spis Treści