cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla absolwenta szkoły podstawowej? Najciekawsze gadżety!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla absolwenta szkoły podstawowej wybrać, to nie mogłeś trafić lepiej!

Przygotowaliśmy dla Ciebie najciekawsze propozycje na podarunki na zakończenie podstawówki. Niezależnie od tego czy jesteś rodzicem, który chce kupić coś dla swojego dziecka z okazji zakończenia tego etapu edukacji, czy też nauczycielem, który ma zamiar podarować małe upominki dla 30 uczniów, dzięki nam znajdziesz coś odpowiedniego (lub przynajmniej stanie się to łatwiejsze)!

Nasze oferty z listy pochodzą z różnych sklepów, oraz mają różną symbolikę i zastosowanie. Wszystko po to abyś niezależnie od preferencji i budżetu, był w stanie wybrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy także do sprawdzenia innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla asolwenta szkoły podstawowej – długopis z dowolnym grawerem

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla absolwenta podstawówki jest elegancki długopis pudełeczku, z możliwością dodania własnych grawerów. Zarówno na długopis jak i na pudełko możesz nanieść dowolny napis. Ogranicza Cię jedynie Twoja kreatywność.

Możesz być przekonany że tak dobrany długopis z pewnością będzie służył danej osobie przez długie lata, a pisanie przy jego użyciu będzie niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem w eleganckim pudełeczku

Prezent dla uczniów kończących szkołę podstawową – czapki

Jeżeli jesteś nauczycielem i szukasz drobnych upominków dla dużej ilości uczniów to czapki absolwentów spiszą się idealnie!

Większość z nas kojarzy ten rodzaj nakrycia głowy z amerykańskich filmów. Jest to pewien symbol, który kojarzy się z ukończeniem kolejnego etapu edukacji w szkole. Taki prezent może być pamiątką na długie długie lata. Zdecydowanie polecamy ta propozycję!

Sprawdź pakiet czapek dla absolwentów podstawówki

Brelok z sową dla absolwentów podstawówki

Kolejną propozycją na prezent dla absolwentów podstawówki jest breloczek z sową. Zwierzątko to kojarzy się z mądrością, którą wiele osób nabywa podczas lat edukacji podstawówce. Jest to drobny gadżet, który z pewnością wyglądać będzie świetnie przy każdych kluczach!

Ps. napis jest edytowalny.

Sprawdź brelok z sową dla absolwentów podstawówki

Voucher na lot w areotunelu

Wiek w którym jest każdy absolwent podstawówki nastawiony jest na nowe wrażenia. Świat jest wtedy niezwykle fascynującym miejscem!

Dlatego też chcielibyśmy ci polecić vouchery na specjalne loty w tunelu. Jest to bardzo nietypowe i fascynujące doświadczenie, które dostarczyć może masę adrenaliny i frajdy. Tunele znajdują sie w wielu lokalizacjach, dlatego z pewnością znajdziesz odpowiednia ofertę.

Zdecydowanie polecamy tą pozycję z listy.

Sprawdź loty w areotunelu

Lewitujący globus

Osoby młode są zazwyczaj ciekawe otaczającego ich świata. Dodatkowo, na co dzień związane są z technologią. Dlatego też chcielibyśmy Ci polecić lewitujący globus, który dzięki swoim magnetycznym właściwością unosi się w powietrzu. Taki element dekoracyjny w pokoju zadziwi nie jedną osobę. Samo patrzenie na taki gadżet jest niezwykle satysfakcjonujące i budzi zaciekawienie.

Jeżeli szukasz czegoś co wywoła zaskoczenie na twarzy absolwenta, to propozycja ta spisze się na medal!

Sprawdź lewitujący globus

ZegAREK MĘSKI

Nieco bardziej klasycznym pomysłem na prezent dla absolwenta podstawówki jest elegancki zegarek.  Jest to rodzaj produktu który nieodłącznie kojarzy się z podarunkami na większe okazje. Wielu z nas właśnie taki prezent dostało np na 1 komunię.

W polecanym przez za sklepie znajdziesz mnóstwo dobrze wykonanych zegarków. Jedne kosztują 2000, a inne 100 zł. Nawet jeżeli polecany przez nas model nie przypadnie ci do gustu, to z pewnością będziesz w stanie znaleźć inny, który ci przypasuje.

Sprawdź zegarek męski

Voucher na paintball (laserowy lub zwykły)

Kolejnym prezentem z kategorii przeżyć jest voucher na paintball laserowy (lub zwykły). Ta forma rozrywki dostarcza masę frajdy i adrenaliny. Dzięki niej można poczuć się niczym w grze komputerowej! Dla każdej osoby kończące podstawówkę z pewnością będzie to niezwykle udany prezent. 

Oferty dostępne są w wielu lokalizacjach. Bardzo nietypowy podarunek, który zostanie zapamiętany na długo!

Sprawdź vouchery na paintball (laserowy lub zwykły)

Plakat ze star wars (i wiele wiele innych!)

Wiele osób z podstawówki jest fanami Gwiezdnych Wojen. Dlatego też chcielibyśmy polecić ci bardzo ciekaw plakat związany z serialem „Mandalorian”. Być może wiesz jakiego uniwersum jest fanem dany absolwent (albo czym się interesuje)? Jeżeli tak, to w polecanym przez nas sklepie znajdziesz naprawdę wiele plakatów, obrazów i fototapet, które związane są z różnymi działami popkultury jaki posiadają na sobie różnego rodzaju krajobrazy (czy to urbanistyczne czy też związane z naturą, morzem itp)

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia ich szerokiej oferty!

Sprawdź plakat ze star wars ( i wiele innych!)

Wysokiej jakości termos turystyczny

Osoby w młodym wieku bardzo często uczestniczą w różnego rodzaju podróżach i wycieczkach. Co ważne, co dzień chodzą także do szkoły.

Dlatego też warto zainwestować w wysokiej jakości termos turystyczny, który pozwoli ma zabieranie ze sobą zimnych jaki ciepłych napojów . Wykonany został bardzo starannie i służyć będzie danej osobie przez długie długie lata. Dodatkowo mam aż 2 lata gwarancji.

Jeżeli szukasz praktycznego prezentu dla absolwenta szkoły podstawowej, to jest to idealna propozycja!

Sprawdź wysokiej jakości termos turystyczny

Podświetlana tablica na zdjęcia

Naszą ostatnią propozycją jest podświetlana tablica na zdjęcia. Momentu ukończenia szkoły podstawowej jest dla każdego absolwenta, bardzo sentymentalnym wydarzeniem. Zazwyczaj wiąże się to ze zmianą swojego kręgu znajomych, szkoły jak i wielu innych sfer życia..

Wspomnienia, które powstały w czasie pierwszej szkoły, z pewnością nie zostaną zapomniane. Dlatego też taka podświetlana tablica oprócz tego że będzie znakomitym elementem dekoracyjnym w pokoju każdego nastolatka, pozwoli na upamiętnienie najważniejszych lub najprzyjemniejszych chwil w życiu danej osoby.

Zerknięcie na tak sentymentalny miejsce, z pewnością nie jednego dnia wywoła uśmiech na twarzy.

Sprawdź podświetlaną tablicę na zdjęcia

To już wszystkie propozycje na prezent dla absolwenta podstawówki. Mamy nadzieję, że któraś z propozycji przypadła Ci do gustu i zostanie twoim przyszłym podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści