cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 90 urodziny dla mężczyny? [Propozycje na każda okazję!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla 90 latka wybrać, to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Mamy dla Ciebie konkretne propozycje podarunkowe, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Pochodzą one z różnych sklepów, które nadają sie idealnie do ewentualnego dalszego szukania prezentów. Same oferty są bardzo zróżnicowane, bo to aby łatwiej było Ci wybrać coś odpowiedniego!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Nostalgiczny prezent dla 90 latka – uchwyt na zdjęcia

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla 90 letniego mężczyzny jest uchwyt na zdjęciami. Umieszczając tam odpowiednie fotografie będziemy w stanie wzbudzić duże uczucia pozytywnej nostalgii.

Rozłożenie i ilość „trzymaczy” można dowolnie modyfikować. Przy obdarowywaniu danej osoby takim podarunkiem, warto od razu pomyśleć o kilku ciekawych zdjęciach (np dzieci, wnuków), które tam umieścimy. Znakomita opcja prezentowa!

Sprawdź nostalgiczny prezent dla 90 latka – uchwyt na zdjęcia

prezent dla mężczyzny na 90 urodziny – kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Jeżeli lub eleganckie prezenty, to kryształowa statuetka 3d spisze się idealnie! Akcesorium tego typu wyglądać bedzie szczególnie dobrze w odpowiednim oświetleniu. Proponowany przez nas model jest niezwykle inspirujący jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać jedną z wielu innych ofert ze sklepu kryształy 3d.

Co istotne, możesz też samemu stworzyć dowolny grawer. Koniecznie sprawdź tą niezwykłą opcję!

Sprawdź prezent dla mężczyzny na 90 urodziny – kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Karafka globus ze szklankami

Naszą kolejna propozycją na prezent dla 90 latka jest karafka globus. Jest to niezwykle eleganckie akcesorium, które zrobi furorę na każdej posiadówce jak i sprawdzi sie podczas samotnego sączenia ulubionego trunku. Zarówno na globusie jak i na szklankach umieszczona jest mapa świata, która oprócz estetycznego wyglądu pozwala na rozmarzenie się od dalekich krainach!

Propozycja zdecydowanie warta uwagi!

Sprawdź karafka globus ze szklankami

Eleganckie degustacje alkoholi

Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu dla 90 latka, to voucher na degustacje alkoholi sprawdzi się idealnie! Na polecanej przez nas podstronie kategorii znajdziesz wiele ciekawych trunków, które kosztować można w niezwykle klimatycznych okolicznościach.

W poniższym sklepie znajdziesz także o wiele więcej ciekawych aktywności na prezent (np weekendy w spa, masaże, loty balonem, itp). Świetne miejsce do szukania zaskakujących podarunków!

Sprawdź eleganckie degustacje alkoholi

prezent urodzinowy dla 90 latka – papierośnica ze skóry

Jeżeli twój bliski/znajomy 90 latek pali, to niezwykle eleganckim prezentem będzie papierośnica ze skóry. Sięganie po papierosa z takiego akcesorium, budować będzie znakomity klimat!

Upominek ten pochodzi ze sklepu „for him”, który w całości poświęcony jest tematyce prezentów dla mężczyzn. Jest to miejsce, do którego zdecydowanie warto zajrzeć!

Sprawdź prezent urodzinowy dla 90 latka – papierośnica ze skóry

Zestaw do wina w skórzanym etui Royal Treasure

Lampka dobrej wina potrafi być niezwykle relaksująca. Ma także pewne pozytywne właściwości zdrowotne. Dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogło skórzanego zestawu do wina. Znajdziesz tam wiele przydatnych akcesoriów, które ułatwią i uprzyjemnia wieczorne posiedzenie przy winku.

Aby sprawdzić co dokładnie zawiera oferta, zachęcamy do wejścia na podstronę produktową!

Sprawdź zestaw do wina w skórzanym etui Royal Treasure

Zestaw barmański „Hawana” – prezent dla 90 latka

Jeżeli twój 90 latek jest otwarty na nowości i lubi eksperymentować, to prezentowy zestaw barmański „Hawana” z pewnością go ucieszy! Zestaw zawiera wiele przydatnych i ciekawych akcesoriów, które umożliwią przygotowania nawet najbardziej wyszukanych drinków.

Oferta zawiera także książeczkę z przepisami. Niezwykle oryginalny i angażujący pomysł na prezent dla 90 latka!

Sprawdź zestaw barmański „Hawana” – prezent dla 90 latka

Personalizowany nieśmiertelnik z dowolnym grawerem

Kolejnym niezwykle estetyczny podarunkiem jest personalizowany nieśmiertelnik. Umieścić tam można dowolny grawer (w tym zdjęcie danej osoby!). Całość zapakowana jest do eleganckiego pudełeczka.

Oferta pochodzi ze sklepu „ale upominek”. Zachęcamy do jego sprawdzenia (wybór jest naprawdę szeroki i ciekawy)!

Sprawdź personalizowany nieśmiertelnik z dowolnym grawerem

Kosz prezentowy

Nieco bardziej uniwersalnym podarunkiem jest polecany przez nas kosz prezentowy! Zestaw zawiera w sobie wiele wysokiej jakoś wyrobów. Wszystko zapakowane jest do niezwykle swojsko wyglądającego koszyka. Aby poznać jego dokładną zawartość, zachęcamy do kliknięcia w poniższy link!

Sprawdź kosz prezentowy

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla 90 latka. Mamy nadzieję, ze któryś z nich zostanie wybranym przez Ciebie podarunkiem! Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści