cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla 11 latka? [Na urodziny, święta i nie tylko!]

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla 11 latka wybrać!

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik z konkretnymi ofertami. Sprawdzą się one niezależnie od okazji. Różnią się one ceną oraz zastosowaniem, aby każdy był w stanie dobrać coś odpowiedniego.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla 11 latka chłopca,
  • prezent dla 11 latka na urodziny,
  • prezent dla 11 latka na święta,
  • prezent pod choinkę dla 11 latka,
  • prezent dla kolegi na 11 urodziny,
  • i więcej!

Zachęcamy także do sprawdzeni naszych innych wpisów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki.

Kubek dla gracza – prezent dla 11 latka na urodziny

Kubek dla gracza to świetny wybór na prezent dla 11 latka. Większość dzieci w tym wieku gra już w jakieś gry komputerowe lub te na konsole. Z tego powodu na pewno będzie on wiedział skąd wziął się styl tego naczynia. Na pewno będzie on chętnie pił poranną herbatę lub kakao z takiego kubka.

Mimo naprawdę świetnie wykonania wcale nie jest to drogie naczynie. Uważamy jego cenę za bardzo rozsądną. Sprawdzi się on zarówno jako oddzielny prezent jak i dodatek do jednej z kolejnych propozycji.

Sprawdź kubek dla gracza – prezent dla 11 latka na urodziny

Lampka Minecraft

Lampka z gry Minecraft to idealny wybór na prezent dla 11 latka na święta. Będzie mógł on używać jej wieczorami na swoim biurku z uśmiechem. Większość dzieci kojarzy tą kultową grę, która jest świetnie odbierana przez dzieci. Na pewno nasz mały odbiorca doceni taki podarek.

Mimo bardzo dobrego wykonania wcale nie jest to droga ozdoba. Uważamy jej cenę za zaskakująco dobrą. Ta propozycja sprawdzi się zarówno jako dodatek jak i cały podarek dla jedenastolatka.

Sprawdź lampkę Minecraft

Kula plazmowa – prezent dla chłopaka 11 lat

Kula plazmowa to bardzo ciekawy produkt, który na pewno idealnie sprawdzi się jako prezent dla 11 latka chłopca. Dzieci w tym wieku są bardzo ciekawe świata. Z tego powodu na pewno nasz mały odbiorca będzie świetnie bawił się odkrywając działanie tego produktu. Będzie to świetna ozdoba do pokoju każdego jedenastolatka.

Jest to bardzo nietuzinkowy prezent, który na pewno zaskoczy naszego odbiorcę. Mimo nieco wyższej ceny uważamy, że warto rozważyć tę propozycję, która na pewno ucieszy naszego jedenastolatka.

Sprawdź kulę plazmową – prezent dla chłopaka 11 lat

Gra gryzący dinozaur – prezent pod choinkę dla 11 latka

Gra gryzący dinozaur to ciekawy wybór na prezent dla chłopca 11 lat. Nasz mały odbiorca będzie mógł grać z członkami swojej rodziny jak i kolegami w tą ciekawą grę. Jest to typ gry, która podoba się dzieciom w tym wieku. Z tego powodu będzie to bardzo trafiona opcja na prezent dla jedenastolatka.

Ze względu na dosyć prosty mechanizm nie jest to wcale droga propozycja. Mimo prostych zasad jest to bardzo ciekawa gra. Z tych powodów może to być idealny wybór na dodatek do jednej z poprzednich lub przyszłych propozycji.

Sprawdź grę gryzący dinozaur – prezent pod choinkę dla 11 latka

Robot solarny 6 w 1

Jeżeli ciągle chodzi Ci po głowie co na prezent dla 11 latka to kolejna propozycja może Cię bardzo zaciekawić. Jest to robot solarny, który ma aż sześć różnych form. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie technologiczne, które na pewno zainteresuje naszego małego odbiorcę. Do tego robot ma aż sześć różnych form, które na pewno chętnie użyje nasz jedenastolatek.

Mimo naprawdę wielu funkcji cena tej propozycji jest naprawdę niewygórowana. Z tego powodu jest to produkt, który zdecydowanie zasługuje na uwagę. Może sprawdzić się on idealnie.

Sprawdź robota solarnego 6 w 1

Zwierzęce okulary

Zwierzęce okulary to nietuzinkowy wybór na prezent na 11 urodziny dla chłopca. Jest to bardzo ciekawy gadżet dzięki któremu nasz mały odbiorca będzie mógł zobaczyć świat z różnych perspektyw. Na pewno będzie to bardzo ciekawe doświadczenie dla chłopca w wieku jedenastu lat.

Ze względu na naprawdę niepowtarzalne możliwości jakie daje ten produkt jest on dosyć drogi. Uważamy jednak, że warto przemyśleć tę propozycję, gdyż może ona bardzo zaskoczyć naszego odbiorcę.

Sprawdź zwierzęce okulary

Rakieta lampa – prezent dla chłopca na 11 urodziny

Nasza kolejna propozycja to idealny wybór na prezent na urodziny dla 11 latka. Jest to lampa rakieta. Ma ona niepowtarzalny styl wykonania, który bardzo często podoba się chłopcom w tym wieku. Będzie mógł on jej używać każdego wieczora chociażby, gdy będzie zasypiał. Na pewno będzie to świetna dekoracja do jego pokoju.

Ze względu na naprawdę niepowtarzalny styl jest to nieco droższa ozdoba. Uważamy jednak, że warto wydać nieco więcej, żeby uszczęśliwić dziecko. Jego uśmiech jest naprawdę bezcenny.

Sprawdź rakietę lampę – prezent dla chłopca na 11 urodziny

Myszka sushi

Myszka sushi to nietypowy pomysł na prezent dla 11 latka, ale nie oznacza to wcale, że zły. Jeśli wiesz, że nasz mały odbiorca używa często komputera, a ma do niego zwykłą lub po prostu starą myszkę to będzie to świetny wybór. Na pewno bardzo spodoba mu się ten humorystyczny styl w jakim została wykonana ta myszka.

Ze względu na świetne wykonanie nie jest to najtańsza myszka na rynku. Uważamy jednak, że za taki styl warto zapłacić nieco więcej. Nasz mały odbiorca na pewno doceni tak niepowtarzalny prezent.

Sprawdź myszkę sushi

Łamigłówka jabłko – prezent dla chłopca w wieku 11 lat

Poprzednie produkty to ciekawe pomysły na prezent dla 11 latka, ale nasza następna propozycja jest naprawdę niepowtarzalna. Jest to łamigłówka w formie jabłka. Jest to coś czego nie ma większość dzieci tak jak na przykład kostki rubika. Taki podarek na pewno zaciekawi naszego odbiorcę, a do tego będzie rozwijał jego umiejętności logiczne.

Cena tej propozycji jest bardzo rozsądna. Jest to kwota, którą zapłacimy za podobne łamigłówki, ale mamy tutaj do czynienia ze znacznie ciekawszą zagadką. Na pewno będzie to duża zaleta dla naszego jedenastolatka.

Sprawdź łamigłówkę jabłko – prezent dla chłopca w wieku 11 lat

Nocne gogle

Jeżeli ciągle zastanawiasz się jaki prezent dla 11 latka wybrać to nietypową propozycją, która może sprawdzić się idealnie będą nocne gogle. Są to specjalnie przyciemniane okulary, które mają po bokach lampki, które oświetlą drogę aż do ośmiu metrów przed naszym małym odbiorcą. Na pewno będzie to dla niego świetna zabawa na niejeden wieczór.

Ze względu na dwie dosyć mocne lampki i specjalny materiał z jakiego zostały wykonane te okulary są one nieco droższe. Mimo wszystko ich cena jest rozsądna. Na pewno nasz jedenastolatek doceni taki podarek.

Sprawdź nocne gogle

Przybornik piłkarza

Większość jedenastolatków lubi piłkę nożną. Z tego powodu świetnym wyborem na prezent dla 11 letniego chłopca będzie przybornik w kształcie piłki do piłki nożnej. Jest to ozdoba, która przyda się na biurku każdego jedenastolatka. Na pewno będzie on chętnie z niego korzystał podczas odrabiania lekcji do szkoły.

Mimo naprawdę dobrego stylu nie jest to wcale droga propozycja. Z tego powodu świetnym wyborem będzie użycie tego produktu jako dodatku do jednej z kolejnej lub poprzednich propozycji na tej liście.

Przybornik piłkarza

Lampa z meduzami

Lampa z meduzami to kolejny ciekawy pomysł na prezent dla 11 letniego chłopca. Jest to nietypowa ozdoba, która świetnie sprawdzi się jako oświetlenie w pokoju naszego małego odbiorcy. Będzie mógł on używać jej każdego wieczora obserwując naprawdę niepowtarzalny wzór jaki posiada ta lampa.

Mimo wcześniej wspomnianego świetnego stylu nie jest to wcale bardzo droga propozycja. Uważamy jej cenę za bardzo atrakcyjną. Na pewno jest to podarek, który zaskoczy naszego jedenastolatka.

Sprawdź lampę z meduzami

Maszyna do baniek mydlanych

Jeśli ciągle zastanawiasz się co na prezent dla 11 letniego chłopca będzie najlepsze to ciekawym wyborem może być nasz kolejny produkt. Jest nim maszyna do baniek mydlanych. Jest to zabawka, której nie ma bardzo dużo dzieci, a może być to ciekawa rozrywka dla jedenastolatka.

Ze względu na dosyć prosty mechanizm nie jest to najdroższa propozycja. Z tego powodu może to być zarówno oddzielny podarek jak i dodatek do jednej z poprzednich produktów.

Sprawdź maszynę do baniek mydlanych

Podkładka na biurko FIFA – super prezent dla 11 latka

Jeśli nasz jedenastolatek lubi piłkę nożną to nasza kolejna propozycja sprawdzi się jako idealny prezent dla 11 latka. Jest to podkładka pod myszkę, która została wykonana na wzór grafik mistrzostw świata w piłce nożnej. Jest to projekt, który opiera się na oficjalnych grafikach FIFA, która jest najważniejsza w świecie piłki nożnej.

Mimo dużego rozmiaru i naprawdę świetnego stylu nie jest to pozycja z wygórowaną ceną. Uważamy ją za bardzo rozsądną, do tego stopnia, że może to być zarówno samodzielny podarek jak i dodatek do innego produktu.

Sprawdź podkładkę na biurko FIFA – super prezent dla 11 latka

Elektrownia wiatrowa

Jeśli wiesz, że nasz odbiorca jest bardzo ciekawy świata, a do tego zastanawiasz się jaki prezent dla chłopca 11 lat sprawdzi się najlepiej to następna propozycja jest dla Ciebie. Jest to elektrownia wiatrowa z domkiem. Dzięki niej nasz mały odbiorca będzie mógł odkryć jak działa energia wiatrowa co dla takiego dziecka może być naprawdę ciekawe.

Mimo ciekawego działania nie jest to wcale bardzo droga propozycja. Jej cena jest bardzo rozsądna. Na pewno jest to produkt, który zasługuje na uwagę, gdyż może sprawdzić się idealnie jako prezent dla 11 latka.

Sprawdź elektrownię wiatrową

Ruchomy dinozaur – prezent na dzień chłopaka 11 lat

Kolejną edukacyjną propozycją, która sprawdzi się doskonale na prezent dla jedenastolatka jest ruchomy dinozaur. Cały model nasz mały odbiorca będzie miał okazję złożyć samodzielnie co nauczy go wielu umiejętności technicznych. Gdy będzie miał już cały model gotowy będzie mógł chodzić nim za pomocą dołączonego do zestawu kontrolera.

Mimo bardzo wielu funkcji, które rozwiną naszego jedenastolatka nie jest to bardzo droga propozycja. Sprawdzi się ona zarówno jako dodatek do innego produktu jak i jako samodzielny podarek.

Sprawdź ruchomego dinozaura – prezent na dzień chłopaka 11 lat

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla 11 latka. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych opcji i życzymy udanych zakupów!

Może Cię to zaciekawi…🤔

Tworzymy własny produkt.

Zauważyliśmy że większość koszy prezentowych na rynku jest dosyć nudna i przede wszystkim, powtarzalna (bardzo podobna zawartość, czyli słodycze, mydełka, świeczki itp). Chcemy wprowadzić powiew świeżości do branży.

Naszym pierwszym dziełem jest box na lepszy sen. Mamy już wybrane produkty, które zgrupowaliśmy w 3 warianty cenowe (budżetowy, standard oraz premium). Są to różnorodne wyroby i akcesoria, które w realny sposób będą mogły spowodować, że ich odbiorca będzie bardziej wyspany, a co za tym idzie poprawi się jego samopoczucie, zdrowie czy też poziom energii i motywacji. Przygotowaliśmy również kilka dodatkowych upominkowych drobnostek (nawiązujących wyglądem do tematyki snu)

Nie bawimy się w “magiczną medycynę”. W boxie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty (z których w zdecydowanej większości sami korzystamy)! W przyszłości chcemy tworzyć nowe zestawy związane np z redukcją stresu, stoicyzmem, siłownią, produktywną pracą przy biurku czy też nauką języków oraz podróżami.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta koncepcja i chciałbyś w przyszłości podarować komuś (lub sobie!) lepszą jakość snu lub po prostu z chęcią sprawdzisz co “zmajstrowaliśmy”, to koniecznie zostaw nam maila!

Obiecujemy zero spamu. Za kilkanaście dni start sprzedaży boxa. Z chęcią Cię o nim powiadomimy! 🙂