cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Fajne kubki na prezent – Ciekawe, eleganckie i nie tylko!

W dzisiejszym poradniku przedstawimy Ci fajne kubki na prezent. Sporządziliśmy listę produktów, które sprawdzą się idealnie na podarunek. Staraliśmy sie znaleźć wiele ciekawych rodzajów i wariantów tego produktu.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • fajne kubki na prezent,
  • kubki na prezent ślubny,
  • ciekawe kubki na prezent,
  • eleganckie kubki na prezent,
  • śmieszne kubki na prezent.

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kubek termiczny

Naszą pierwszą propozycją na kubek na prezent jest czarny kubek termiczny. Dzięki takiemu naczyniu nasz odbiorca będzie mógł bez problemu napić się w każdej chwili ciepłego napoju. Jest to bardzo przydatne na przykład podczas pracy na zewnątrz czy krótkich wyjść.

Ze względu na swój niesamowity styl oraz wspomnianą funkcję utrzymywania temperatury napoju jest to nieco droższy kubek niż zwykły. Nie oznacza to wcale, że jest on bardzo drogi. Uważamy, że jego cena jest bardzo rozsądna.

Sprawdź kubek termiczny

Kubek termiczny

Naszą drugą propozycją również jest kubek termiczny lecz jest on trochę inny. Z wyglądu przypomina on nieco termos, ale co ważniejsze jest on praktycznie dwukrotnie większy niż poprzedni. Może to być zaleta dla kogoś kto lubi pić dużo ciepłych napojów. Dzięki niemu będzie mógł wziąć gorącą herbatę praktycznie na cały dzień.

Mimo, że ten kubek jest większy niż poprzedni to nie jest on aż tak stylowy co wpływa nieco na cenę. Nie jest to duża różnica, ale jest on trochę tańszy od poprzednika. Obie te opcje są niewątpliwie bardzo ciekawe.

Sprawdź kubek termiczny

Szklanka termiczna

Szklanka termiczna to w pewnym sensie przezroczysty kubek termiczny. Jest to znacznie prostsza alternatywa dla poprzednich propozycji. Dla niektórych prostota wykonania może być zaletą. Jest to w pełni zależne od naszego czy odbiorcy gustu. Jeżeli chcemy kupić jakieś termiczne naczynie to na pewno warto przemyśleć wszystkie trzy opcje.

Dużą różnicą między tą, a poprzednimi opcjami jest cena. W tym przypadku jest ona naprawdę niska przez co kubek ten może być zarówno dodatkiem do prezentu jak i jego budżetową alternatywą.

Sprawdź szklankę termiczną

Matowy kubek z dowolnym nadrukiem

Ciekawym kubkiem na prezent jest czarny, matowy kubek. Jest on bardzo klasycznym ceramicznym naczyniem, które jednak może naprawdę spodobać się naszemu odbiorcy. Wiele ludzi lubi takie klasyczne wykonanie, które sprawdza się praktycznie w każdej kuchni.

Mimo naprawdę świetnego stylu nie jest to wcale droga propozycja. Uważamy, że jej cena jest bardzo rozsądna. Na pewno nasz odbiorca będzie zadowolony z takiego podarku.

Sprawdź matowy kubek

Magiczny kubek

Magiczny kubek to ciekawe pojęcie pod, którym kryje się naczynie, które pod wpływem temperatury zmienia kolor. Przechodzi on z bieli do czerni przez kolor szary. Na pewno jest to ciekawe naczynie, które może zrobić naprawdę duże wrażenie na naszym odbiorcy. Będzie mógł on dzięki niemu ocenić temperaturę swojego napoju.

Mimo niesamowitego wykonania nie jest to wcale drogi prezent. Jego cena jest naprawdę rozsądna dzięki czemu może to być zarówno dosyć tani podarek jak i ciekawy dodatek do innego produktu.

Sprawdź magiczny kubek

Kubek słoik

Kubek słoik to inna forma tego naczynia, z której wbrew pozorom bardzo wygodnie się pije. Ma on w sobie również słomkę, z której niektórzy uwielbiają pić. Jest to na pewno świetne naczynie na przykład w trakcie domowego seansu filmowego.

Cena takiego podarku jest bardzo podobna do zwykłego kubka. Jest to na pewno bardzo ciekawa propozycja. Nasz odbiorca będzie mógł sprawdzić ten rodzaj naczynia, a może stanie się jego wielkim fanem.

Sprawdź kubek słoik

Kubek z kawową sową

Kubek z kawową sowa to na pewno śmieszny kubek na prezent dla naszego odbiorcy. Jeżeli jest on wielkim fanem napoju jakim jest kawa to na pewno będzie z chęcią pił swój ulubiony napój z jakże uroczą kawową sową. Uważamy, że nawet jeśli nie pija kawy to i tak ucieszy go nadruk, który został umieszczony na tym naczyniu.

Mimo bardzo ładnego wykonania nie jest to wcale drogi prezent. Uważamy, że sprawdzi się on zarówno jako dodatek jak i budżetowa opcja na podarek. Bez względu na zastosowanie nasz odbiorca na pewno ucieszy się na widok takiego naczynia.

Sprawdź kubek z kawową sową

Kubek porcelanowy

Bardzo elegancką propozycją jest kubek porcelanowy z podstawką. Jest to niedużej wielkości naczynie, które ma na sobie mały nadruk. Wszystko to naprawdę dobrze się komponuje. Uważamy, że jest to bardzo ciekawa opcja na prezent.

Mimo naprawdę dobrego stylu nie jest to wcale droga propozycja. Uważamy, że jej cena jest bardzo rozsądna. Sprawdzi się ona zarówno jako budżetowy prezent jak i jako dodatek do innego produktu.

Sprawdź kubek porcelanowy

Kubki

Naszą następną propozycją są dwa porcelanowe kubki na prezent. Są to naprawdę ładnie wykonane naczynia, które świetnie sprawdzą się w każdej kuchni czy nawet biurze. Ze względu na to, że zostały one wykonane z porcelany są one naprawdę eleganckie.

Przez niezwykły styl oraz wykonanie jest to nieco droższa propozycja. Za nasz zestaw dwóch kubków zapłacimy nieco więcej, ale uważamy, że jak najbardziej warto wydać nieco większą kwotę za takie naczynia.

Sprawdź kubki

Małe kubki porcelanowe

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji są dwa małe i fajne kubki na prezent. Mają one bardzo małą pojemność to znaczy sto mililitrów, ale może to być zaleta dla kogoś kto na przykład lubi pić bardzo mocną kawę. W takim wypadku jest to naprawdę bardzo celna propozycja, która z pewnością bardzo ucieszy naszego odbiorcę.

Mimo, że są to dwa niedużej wielkości naczynka to są one dosyć drogie. Wynika to z tego, że zostały one wykonane z porcelany, która świetnie się prezentuje. Jest ona poniekąd symbolem elegancji. Uważamy, że warto za nią zapłacić trochę więcej.

Sprawdź małe kubki porcelanowe

Zestaw białych kubków

Naszą kolejną propozycją jest komplet, który świetnie sprawdzi się jako podarek. Proponowany przez nas zestaw zawiera w sobie eleganckie kubki na prezent. Jest ich aż dwanaście i wszystkie są identyczne. Są one dosyć minimalistyczne ze względu na swój klasyczny biały kolor. Może to być duża zaleta. Jest to mocno zależne od gustu naszego odbiorcy.

Mimo, że jest to naprawdę duży zestaw to nie kosztuje on, aż tak dużo. Zapłacimy za niego sporą kwotę, ale po przeliczeniu jej na każde naczynie nie jest ona już tak duża. Uważamy, że to naprawdę dobry wybór jeśli chcemy podarować kubki naszemu odbiorcy.

Sprawdź zestaw białych kubków

Zestaw kubków

Nasz kolejny zestaw zawiera ciekawe kubki na prezent. Jest to poniekąd alternatywa dla poprzedniej propozycji. Różni się ona głównie ilością naczyń oraz ich pojemnością. Mogą one zmieścić w sobie aż trzysta pięćdziesiąt mililitrów napoju. Kolejną różnicą jest wspomniana ilość. Mamy tutaj do czynienia nie z dwunastoma, a sześcioma kubkami.

Propozycja ta kosztuje praktycznie tyle samo co poprzednia. Jeżeli chcemy kupić zestaw to mamy tutaj bardzo ciekawy wybór. Obie proponowane przez nas opcje są naprawdę ciekawe i warte przemyślenia.

Sprawdź zestaw kubków

Zestaw kubków safari

Naszą kolejną propozycją są kubki z nadrukiem. Dokładnie chodzi o zestaw naczyń, które mają na sobie obrazki nawiązujące do safari. Są one naprawdę ładnie wykonane co może bardzo ucieszyć naszego odbiorcę. W komplecie mamy cztery szklanki, każda ma pojemność trzystu mililitrów. Jest to według nas bardzo optymalna ilość napoju.

Ze względu na naprawdę wysoką jakość nadruków jest to nieco droższy komplet. Kosztuje on sporo, ale uważamy, że jak najbardziej warto na niego wydać większą kwotę.

Sprawdź zestaw kubków safari

Kubki serce

Nasza następna propozycja to kubki na prezent ślubny. Mają one na sobie kwiaty, a do tego są zapakowane w naprawdę piękne serce. Będzie to idealna propozycja na ślub. Nasi odbiorcy na pewno bardzo ucieszą się z takiego podarku i będą z niego często korzystali. Warto zaznaczyć, że mamy tutaj dokładnie dwa kubki co świetnie sprawdzi się w przypadku małżeństwa.

Cena tej propozycji jest dosyć wysoka, ale uważamy, że ślub jest okazją, na którą zdecydowanie warto wydać nieco więcej. Ważne jest, żeby dać naszym odbiorcom taki podarek, którego nigdy nie zapomną.

Sprawdź kubki serce

Zestaw kubków

Ta propozycja to niesamowicie ciekawy zestaw kubków. Ma on w sobie na pozór proste naczynia, ale niech nie mylą nas pozory. Są one wykonane z kamionki, a do tego mają nieco mniej klasyczny styl. Nie mają one na przykład uchwytów. Dla niektórych jest to plus ze względu właśnie na wygląd.

Kwota jaką musimy zapłacić za tę propozycję jest dosyć wysoka, ale ciągle bardzo optymalna. Uważamy, że warto na nią wydać nieco więcej. Może ona zrobić świetne wrażenie na naszym odbiorcy.

Sprawdź zestaw kubków

Stojak z kubkami

Ciekawą opcją na prezent związany z kubkami może być stojak właśnie z nimi. Proponowany przez nas produkt zawiera aż cztery różne naczynia. Każde jest w innym kolorze co tworzy naprawdę ciekawą kompozycję. Ponadto sam kształt kubków może pozytywnie zaskoczyć naszego odbiorcę.

Mimo, że jest to naprawdę ciekawy komplet to nie kosztuje on aż tak dużo jak może się wydawać. Jego cena jest całkiem wysoka, ale patrząc na to co za nią dostajemy to jak najbardziej warto ją kupić.

Sprawdź stojak z kubkami

Komplet kubków na stojaku

Nieco bardziej elegancką alternatywą dla poprzedniego produktu jest właśnie ta propozycja. Znowu mamy do czynienia z stojakiem na kubki oraz samymi kubkami, ale wszystko w tym komplecie jest oprawione w biel oraz złote ozdoby. Prezentuje się to naprawdę niesamowicie. Na pewno nasz odbiorca z chęcią postawi ten stojak w swojej kuchni.

Ze względu na styl w jakim został wykonany ten zestaw jest on nieco droższy od poprzedniego. Uważamy jednak, że nie jest to duża różnica i warto trochę dopłacić, żeby mieć tak elegancki prezent.

Sprawdź komplet kubków na stojaku

Skrzynka z słoikami do napojów

Jedną z ostatnich propozycji jest skrzynka z słoikami do napojów. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy słoiki również mogą służyć za kubki co jest bardzo ciekawą alternatywą. W tym przypadku mamy do czynienia z aż sześcioma bardzo eleganckimi naczyniami oraz ładną, drewnianą skrzynką na nie. Taki zestaw może zrobić furorę na imprezach.

Ze względu na wysoką jakość oraz złożoność tego kompletu jest on nieco droższy. Mimo wszystko uważamy, że warto za niego zapłacić trochę więcej, bo jest on świetny.

Sprawdź skrzynkę z słoikami do napojów

Słoiki ze słomką

Jeżeli wiemy, że naszemu odbiorcy nie przyda się skrzynka na słoiki to możemy kupić zestaw samych słoików ze słomkami. Zawiera on w sobie cztery naczynia, każde w innym kolorze. W dodatku każdy z nich ma na sobie mały napis oraz miarkę ile mililitrów napoju nalaliśmy.

Ze względu na naprawdę ładne wykonanie tego zestawu musimy za niego zapłacić dosyć sporo. Uważamy jednak, że jest to warty swojej ceny komplet, który na pewno ucieszy naszego odbiorcę.

Sprawdź kubki ze słom

Kubek z nadrukiem

Naszą ostatnią propozycją jest biały kubek z nadrukiem. Jego dużą zaletą jest, że sklep, który go sprzedaje daje nam opcję dowolnej modyfikacji tego napisu. Na zdjęciu widzimy przykładowy nadruk, ale może on być dosłownie jakikolwiek. Możemy nawet dodać grafikę, którą może być na przykład jakieś wspólne zdjęcie z odbiorcą.

Biała wersja tego naczynia jest naprawdę tania, a jeśli będziemy chcieli zmienić ją w czarną to dopłacimy tylko dziesięć złotych. Uważamy, że taki prezent może być naprawdę trafny, a nasz odbiorca może być z niego bardzo zadowolony.

Sprawdź kubek z nadrukiem

To już wszystkie propozycje na dziś. Mamy nadzieję że któraś z nich przypadła wam do gustu. życzymy udanych zakupów!

Spis Treści