cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Kryształowa Statuetka 3D z Grawerem – Prezent na każdą okazję!

Tworząc artykuły na „sprezentujprezent” każdego dnia natrafiamy na dziesiątki, jak nie setki podarunkowych propozycji. Nie raz ciężko jest nam zdecydować się na jedynie kilkanaście najlepszych propozycji. Znamy już jednak pewne prezentowe „perełki”, które dosyć często przewijają sie w naszym poradnikach.

Jednym z takich produktów, są kryształowe statuetki 3D przedsiębiorstwa Lumeris.

Są one jednym z najczęściej wybieranych upominków na naszym blogu. W tym roku mieliśmy przyjemność osobiście je zrecenzować (link do recenzji). Firma dostarczyła nam również statuetkę ze specjalnym miejscem na długopis.

Jest to produkt, który sprawdzi się w przypadku podarunków osobistych, jak i biznesowych. Poniżej polecimy Ci kilka ciekawych modeli. Zachęcamy jednak do samodzielnego przejrzenia sklepu kryształy krysztaly3d.pl oraz kwiaty3d.pl.

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Drzewko szczęścia

Propozycje dla ludzi ceniących sobie naturę. Kojarzyć nam się z naturą, mądrością i… szczęściem 🙂

Sprawdź statuetkę 3D drzewko szczęścia

ORzeł

Opcja na pdoarunek dla osób ambitnych i dążących do celu. W sam raz dla sportowca czy też przedsiębiorcy! Dosyć często przewija sie w naszych poradnikach.

Sprawdź statuetkę 3D orzeł

Róża miłości

Coś dla osób chcących pokazać swoja miłość do drugiej osoby. Róża dostępna jest w sklepie kryształy3d. Jeżeli tematyka kwiatów jest dla Ciebie warta uwagi, to zdecydowanie powinieneś sprawdzić sklep kwiaty3d!

Sprawdź statuetkę 3D róża miłości

Wykres – upominek biznesowy!

Jak już wspominaliśmy wcześniej, kryształowe statuetki 3d są również znakomitymi podarunkami biznesowymi. Powyższy produkt jest tego idealnym dowodem! Opcja idealna dla szefa, jak i kontrahentów.

Sprawdź statuetkę wykres

Sowa dla nauczyciela

Podarunki związane z edukacją mają najcześciej bardziej formalny i elegancki wydźwięk. Starannie wykonana sowa wraz z podziękowaniem, jest statuetką, która z pewnością ucieszy każdego nauczyciela i postawiona zostanie w widocznym miejscu!

Sprawdź sowę dla nauczyciela

Moglibyśmy jeszcze długo przedstawiać Ci ciekawe statuetki 3D. Zachęcamy jednak do ich samodzielnego sprawdzenia. Dziękujemy za uwagę!

Spis Treści