cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Ekskluzywny Prezent na 70 Urodziny? Sprawdź nasze propozycje!

Jeżeli zastanawiasz się jaki ekskluzywny prezent na 70 urodziny wybrać, to kontynuuj czytanie tego tekstu.

Przygotowaliśmy dla ciebie najbardziej prestiżowe prezenty na 70 tkę. Mają one różne zastosowania oraz pochodzą z różnych sklepów. Liczymy na to że któraś z propozycji przykuje twoją uwagę lub przynajmniej zainspiruje w dalszych poszukiwaniach!

Sprawdź także nasze inne artykuły:

Zapraszamy do artykułu!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Ekskluzywny prezent na 70 urodziny – Serwis obiadowy

Naszą pierwszą propozycją na ekskluzywny prezent na 70 urodziny jest serwis obiadowy. Jest to świetnie skomponowany komplet różnych naczyń, które świetnie sprawdzą się podczas posiłków każdego dnia lub na ważniejsze spotkania, na przykład rodzinne. Nasz odbiorca na pewno z chęcią będzie korzystał z tej zastawy.

Uważamy, że cena tej propozycji jest jak najbardziej proporcjonalna do jakości. Jest to świetny jakościowo produkt, który na pewno zrobi wrażenie na niejednym gościu naszego odbiorcy.

Sprawdź serwis obiadowy

Karafka z kieliszkami

Kolejnym naczyniem, które świetnie sprawdzi się jako ekskluzywny prezent na 70 urodziny naszego odbiorcy jest karafka na alkohol z kieliszkami. Zazwyczaj takie naczynie wykorzystuje się do trunku jakim jest whisky. Do tego karafka, która jest w tym zestawie ma możliwość zrobienia spersonalizowanego graweru. Nasz odbiorca na pewno doceni skierowany do niego napis.

Poza samą karafką i kieliszkami komplet ten tworzy również model skrzypiec, które tworzą pewnego rodzaju tło tego kompletu. Na pewno jest to zestaw naprawdę wysokiej jakości.

Sprawdź karafkę z kieliszkami

Patera kryształowa

Naczyniem, które nie każdy ma w swoim domu, a świetnie sprawdzi się na ekskluzywny prezent na 70 urodziny jest patera. Proponowana przez nas jest kryształowa przez co prezentuje się naprawdę niesamowicie. Na pewno zrobi niepowtarzalne wrażenie na naszym odbiorcy. Będzie mógł on na niej trzymać takie produkty jak owoce lub podawać swoim gościom ciasta.

Niepowtarzalny design oraz wysoka jakość wykonania to czynniki, które nasz odbiorca na pewno doceni. Jesteśmy zdania, że będzie to często wykorzystywane naczynie przez naszego odbiorcę.

Sprawdź paterę kryształową

Zestaw sztućców

Świetnym wyborem na ekskluzywny prezent na 70 urodziny będzie zestaw sztućców. Jest on sprzedawany w naprawdę ładnie prezentującym się opakowaniu. Dzięki temu mamy do czynienia z naprawdę ciekawym zestawem, który na pewno przyda się naszemu odbiorcy. Będzie mógł on korzystać z tych sztućców zarówno na co dzień jak i podczas wizyty gości.

Tak jak wspomnieliśmy sztućce te są spakowane w naprawdę świetnym pudełku, które może służyć nawet po dostaniu samego podarku.

Sprawdź zestaw sztućców

Komplet filiżanek

Już ostatnią propozycją, która jest związana z naczyniami jest komplet sześciu filiżanek. Jeśli nasz odbiorca lubi spotkać się ze znajomymi i napić dobrej kawy to na pewno przyda mu się komplet takich naczyń. Są one naprawdę elegancko wykonane co doceni zarówno odbiorca jak i jego przyszli goście.

Ciekawym rozwiązaniem będzie dodanie do tego produktu kawy lub zestawu kaw. Nasz odbiorca będzie miał świetny tematycznie podarek oraz okazję do spróbowania różnego rodzaju kaw.

Przykładowy zestaw kaw

Sprawdź komplet filiżanek

Bransoletka

Jeżeli 70 urodziny obchodzi kobieta to świetnym wyborem na ekskluzywny prezent dla niej będzie złota bransoletka. Jest to bardzo elegancki rodzaj biżuterii, który może spodobać się niejednej kobiecie. Ma ona świetnie wykonane zdobienia, które nasza odbiorczyni na pewno doceni. Będzie ona mogła zakładać tę bransoletkę na każdą okazję.

Uważamy, że wykonanie oraz jakość tego produktu są naprawdę godne podziwu. Zrobią one niepowtarzalne wrażenie na naszej odbiorczyni.

Sprawdź bransoletkę

Zegarek

Świetnym ekskluzywnym prezentem na 70 urodziny będzie zegarek. Proponowany przez nas jest w kolorze czarnym. Nie jest to jednak zwykła czerń. Jest ona naprawdę niepowtarzalna. Będzie ona robiła wrażenie na każdym kto zobaczy naszego odbiorcę w tym zegarku.

Poza klasyczną funkcją mierzenia czasu proponowany przez nas produkt potrafi mierzyć takie parametry jak puls czy ciśnienie atmosferyczne. Do tego ma on odporność na wstrząsy oraz wodoszczelność na poziomie 5 ATM dzięki czemu nie powinien on się zepsuć od krótkiego kontaktu z wodą.

Sprawdź zegarek

Pasek do spodni

Świetnym ekskluzywnym oraz eleganckim prezentem na 70 urodziny jest pasek do spodni. W tym wieku jest on popularniejszy u mężczyzn. Z tego powodu proponowany przez nas produkt jest dla typowo męski. Nie oznacza to jednak, że nie można odnaleźć jego damski odpowiednik. Taki podarek sprawdzi się bez względu na to czy ma być dla odbiorcy czy odbiorczyni.

Proponowany przez nas produkt jest w klasycznym czarnym kolorze. Jest to bardzo dobry wybór jeśli nasz odbiorca lubi ten kolor i ubiera się często w ciemnych barwach. Warto zaznaczyć, że pasek ten został wykonany przez słynną markę ubrać Tommy Hilfiger co jest jego kolejną zaletą.

Sprawdź pasek do spodni

Weekend w winnicy

Świetną opcją na uczczenie 70 urodzin w bardzo stylowy sposób jest weekend w winnicy. Nasz odbiorca będzie mógł spróbować różnych odmian wina produkowanego pod Wrocławiem. Temu oczywiście będą towarzyszyły spacery między winogronami co na pewno będzie miało niepowtarzalny klimat, który doceni nasz odbiorca.

Poza wcześniej wspomnianymi czynnościami jak degustacja czy spacery nasz odbiorca będzie mógł się po prostu zrelaksować. Jest to bardzo ważne w każdym wieku. Na pewno nasz odbiorca doceni, że pomyśleliśmy o jego wypoczynku.

Sprawdź weekend w winnicy

Kurs warzenia piwa

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest kurs warzenia piwa. Jeśli nasz odbiorca preferuje ten złoty trunek to na pewno ucieszy się z takiego doświadczenia. Będzie mógł on nabyć bardzo ciekawą umiejętność, a do tego obserwować proces tworzenia trunku jakim jest piwo.

Jako zwieńczenie całego procesu tworzenia tego złocistego napoju nasz odbiorca będzie mógł również próbować różnych piw. Jest to ciekawe doświadczenie, które mało kto będzie miał okazję przeżyć.

Sprawdź kurs warzenia piwa

Lot szybowcem

Jeśli nasz odbiorca w swoim życiu cenił sobie bardziej emocjonujące atrakcje to na pewno świetny wyborem na ekskluzywny prezent na jego 70 urodziny będzie lot szybowcem. Jest to zupełnie inne przeżycie niż lot samolotem, a do tego nasz odbiorca będzie mógł zobaczyć niepowtarzalne widoki, które zapadną mu w pamięci na naprawdę długo.

Proponowany przez nas lot można zrealizować w różnych miejscach w Polsce co uważamy za kolejną dużą zaletę tej propozycji. Nasz odbiorca będzie mógł z góry zobaczyć miejsce, które go najbardziej interesuje.

Sprawdź lot szybowcem

Metalowa mapa świata

Świetną ekskluzywną dekoracją do domu osoby, która będzie obchodziła 70 urodziny jest metalowa mapa świata. Nasz odbiorca będzie miał naprawdę niepowtarzalną dekorację, która na pewno zrobi wrażenie na każdym kto przyjdzie do domu naszego odbiorcy.

Jeśli osoba, której chcemy podarować tę dekorację w swoim życiu dużo podróżowała i ma z tego pamiątki takie jak zdjęcia to będzie mógł je przykleić do tej mapy. Na pewno będzie to wtedy bardzo sentymentalna dekoracja.

Sprawdź metalową mapę świata

Szafka z półką na wino

Jeśli nasz odbiorca lubi wino to na pewno świetnym dla niego będzie szafka z półką na wino. Jest to nietypowy mebel, który mało kto ma w swoim domu. Dzięki niej nasz odbiorca będzie mógł stworzyć małą wystawę swoich ulubionych trunków.

Ciekawym połączeniem z tym podarkiem jest dodanie do niego jakiegoś dobrego wina. Stworzy to naprawdę świetny komplet, który idealnie sprawdzi się jako ekskluzywny prezent na 70 urodziny.

Sprawdź szafkę z półką na wino

Obraz na płótnie

Jeśli wiesz, że osoba, która obchodzi 70 urodziny lubi sztukę to na pewno ucieszy go obraz na płótnie. Proponowany przez nas jest naprawdę dostojny. Przedstawia on piękne róże, które prezentują się naprawdę niesamowicie. Nasz odbiorca będzie mógł powiesić to dzieło na jednej ze ścian w swoim domu.

Uważamy, że styl w jakim został namalowany ten obraz jest naprawdę niepowtarzalny. Nasz odbiorca na pewno doceni taki podarek. Jest to świetny wybór na ekskluzywny prezent.

Sprawdź obraz na płótnie

Lampa biurkowa

Bardzo dobrą dekoracją na ekskluzywny prezent na 70 urodziny jest lampa biurkowa. Proponowana przez nas jest złota z białymi elementami. Jest to bardzo eleganckie połączenie, które spodoba się na pewno naszemu odbiorcy. Będzie mógł on postawić ją w miejscu, w którym brakuje mu światła. Na pewno będzie często on korzystał z takiej lampy w takim miejscu.

Styl w jakim została wykonana ta lampa oraz jej kolorystyka sprawiają, że sprawdzi się ona w niemal każdym mieszkaniu. Bez wątpliwości nasz odbiorca znajdzie idealne miejsce na nią.

Sprawdź lampę biurkową

Globus metalowy

Już ostatnią propozycją na tej liście na ekskluzywny prezent na 70 urodziny jest metalowy globus. Jest to bardzo ciekawa dekoracja. Może ona stworzyć bardzo ciekawą kompozycję razem z wcześniej wspomnianą mapą świata na ścianę. Jeśli nasz odbiorca lubi geograficzne motywy to ten globus na pewno zrobi na nim wrażenie.

Ze względu na to, że został wykonany on z metalu jest on bardziej trwały od klasycznego globusa. Ponadto jest on na pewno niepowtarzalny. Mało kto posiada tak wykonaną ozdobę.

Sprawdź globus metalowy

To już wszystkie propozycje na ekskluzywny prezent na 70 urodziny. Zachęcamy do ponownego przejrzenia listy oraz życzymy udanych zakupów!

Spis Treści